Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 2.krog 09.09.17
TEKMA: Košana - Plama Podgrad 1 : 1 (0 : 1)
Košana - Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana Gledalcev: 40
Glavni sodnik Tozan Mateo
1. pomočnik: Jerman Simon
2. pomočnik: Knafelc Žiga
Delegat: Nikolić Milovan
POSTAVI
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
4
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
6
Sirnik David
13.09.97
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
8
Brezovnik Klemen
13.06.00
9
Brožič Vid
10.05.99
10
Fidelj Matic
19.09.99
15
Morel Žan
03.01.99
18
Papež Aljaž
15.07.99
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
4
Božič Deni
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
8
Kirn Matej
01.04.95
9
Đurić Igor
07.08.92
10
Tomažič Tadej
16.02.87
11
Škrlj Tim
25.01.97
14
Silić Alen
05.09.91
17
Mahne Jure
20.11.89
20
Jagodnik Mitja (K)
17.06.78
22
Meš Dragan
22.11.82
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Vidmar Klemen
17.11.94
14
Glažar Luka
23.05.99
16
Frank Marko
20.05.94
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Trener
Berginc Joško
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Grahor Matej
14.12.85
6
Baša Martin
11.06.93
19
Rebec Gašper
02.04.97
21
Majdanac Adis
27.04.85
24
Ujčič Matjaž
11.04.89
Trener
Počkaj Damjan
STRELCI
Košana
1 : 1     7 - Gombač Tadej (86')
Plama Podgrad
0 : 1     22 - Meš Dragan (16')
OPOMINJANI
Košana
19 - Brezovnik Gašper (49')
9 - Brožič Vid (65')
6 - Sirnik David (76')
Plama Podgrad
8 - Kirn Matej (56')
10 - Tomažič Tadej (86')
6 - Baša Martin (89')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Košana
Minuta
Igralec
46'
19 - Brezovnik Gašper
46'
8 - Brezovnik Klemen
56'
11 - Vidmar Klemen
56'
10 - Fidelj Matic
85'
16 - Frank Marko
85'
9 - Brožič Vid
91'
14 - Glažar Luka
91'
6 - Sirnik David
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
65'
19 - Rebec Gašper
65'
20 - Jagodnik Mitja
75'
21 - Majdanac Adis
75'
8 - Kirn Matej
79'
6 - Baša Martin
79'
9 - Đurić Igor

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0