TEKMOVANJA
MNZ NG Starejši cicibani U11
REZULTATI
20. krog 16.05.24
Idrija
:
Vodice Šempas
Bilje
:
Gorica U11
19. krog 09.05.24
Primorje
:
DMN Gorica
Brda
:
Gorica U10
Ledine
:
Vipava
Renče Adria
:
Hidria Tolmin
18. krog 25.04.24
Oplast Kobarid
:
Bilje
Vipava
:
Brda
Hidria Tolmin
:
Primorje
Gorica U10
:
Vodice Šempas
17. krog 18.04.24
Primorje
:
Renče Adria
Vodice Šempas
:
Vipava
Brda
:
Ledine
Bilje
:
DMN Gorica
Gorica U11
:
Hidria Tolmin
16. krog 11.04.24
Renče Adria
:
Gorica U11
Ledine
:
Vodice Šempas
Vipava
:
Idrija
Hidria Tolmin
:
Bilje
Gorica U10
:
Primorje U10
DMN Gorica
:
Oplast Kobarid
15. krog 04.04.24
Primorje U10
:
Vipava
Vodice Šempas
:
Brda
Oplast Kobarid
:
Hidria Tolmin
Idrija
:
Ledine
Bilje
:
Renče Adria
Gorica U11
:
Primorje
14. krog 28.03.24
Primorje
:
Bilje
Brda
:
Idrija
Renče Adria
:
Oplast Kobarid
Vipava
:
Gorica U10
Hidria Tolmin
:
DMN Gorica
Ledine
:
Primorje U10
13. krog 21.03.24
Primorje
:
Oplast Kobarid
Ledine
:
Vodice Šempas
Brda
:
Vipava
DMN Gorica
:
Idrija
Gorica U11
:
Gorica U10
12. krog 14.03.24
Primorje U10
:
Bilje
Vodice Šempas
:
Hidria Tolmin
Vipava
:
Primorje
Oplast Kobarid
:
DMN Gorica
Gorica U10
:
Brda
Idrija
:
Ledine
Renče Adria
:
Gorica U11
11. krog 07.03.24
Primorje
:
Brda
Bilje
:
Vodice Šempas
Ledine
:
Oplast Kobarid
Renče Adria
:
Gorica U10
Gorica U11
:
Primorje U10
10. krog 23.11.23
Oplast Kobarid
:
Hidria Tolmin
Vodice Šempas
:
Gorica U11
Brda
:
DMN Gorica
Idrija
:
Bilje
Vipava
:
Ledine
Primorje U10
:
Renče Adria
Gorica U10
:
Primorje
9. krog 16.11.23
Ledine
:
Brda
Renče Adria
:
Vodice Šempas
Primorje U10
:
Gorica U10
Gorica U11
:
Idrija
DMN Gorica
:
Primorje
Bilje
:
Oplast Kobarid
Hidria Tolmin
:
Vipava
8. krog 09.11.23
Vipava
:
Bilje
Primorje
:
Ledine
Brda
:
Hidria Tolmin
Oplast Kobarid
:
Gorica U11
Idrija
:
Renče Adria
Gorica U10
:
DMN Gorica
Vodice Šempas
:
Primorje U10
7. krog 26.10.23
Primorje U10
:
Idrija
Bilje
:
Brda
Hidria Tolmin
:
Primorje
Renče Adria
:
Oplast Kobarid
Gorica U11
:
Vipava
Vodice Šempas
:
Gorica U10
Ledine
:
DMN Gorica
6. krog 19.10.23
Brda
:
Gorica U11
Oplast Kobarid
:
Primorje U10
Gorica U10
:
Ledine
Vipava
:
Renče Adria
DMN Gorica
:
Hidria Tolmin
Idrija
:
Vodice Šempas
Primorje
:
Bilje
5. krog 12.10.23
Vodice Šempas
:
Oplast Kobarid
Bilje
:
DMN Gorica
Primorje U10
:
Vipava
Hidria Tolmin
:
Ledine
Renče Adria
:
Brda
Gorica U11
:
Primorje
Idrija
:
Gorica U10
4. krog 05.10.23
Oplast Kobarid
:
Idrija
Ledine
:
Bilje
Primorje
:
Renče Adria
Vipava
:
Vodice Šempas
Gorica U10
:
Hidria Tolmin
Brda
:
Primorje U10
DMN Gorica
:
Gorica U11
3. krog 28.09.23
Vodice Šempas
:
Brda
Primorje U10
:
Primorje
Bilje
:
Hidria Tolmin
Oplast Kobarid
:
Gorica U10
Idrija
:
Vipava
Renče Adria
:
DMN Gorica
Gorica U11
:
Ledine
2. krog 21.09.23
Primorje
:
Vodice Šempas
Brda
:
Idrija
Ledine
:
Renče Adria
Hidria Tolmin
:
Gorica U11
Vipava
:
Oplast Kobarid
DMN Gorica
:
Primorje U10
Gorica U10
:
Bilje
1. krog 14.09.23
Renče Adria
:
Hidria Tolmin
Vipava
:
Gorica U10
Oplast Kobarid
:
Brda
Idrija
:
Primorje
Vodice Šempas
:
DMN Gorica
Gorica U11
:
Bilje
Primorje U10
:
Ledine

REZULTATI TEKEM

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 23/24
27. krog 19.05.24
Arne Tabor 69 : Primorje 4 : 1
Tabor Sežana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 2