DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 16.09.19 ob 22:57
Članski pokal 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.19 ob 17.00
Renče : Boreas Ajdovščina
Igrišče Renče
GS:  
Starejši dečki U15 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.19 ob 17.00
Vipava-Bilje-Adria : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:Leban Erik  
D:Komel Bogdan
Starejši dečki U15 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.19 ob 18.00
Brda : Vitanest Bilje
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
D:Jelen Nejc
21.09.19 ob 10.00
Vipava-Bilje-Adria : Idrija
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
D:Šumanovac Tomislav
21.09.19 ob 14.00
Primorje : Gorica U14
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
D:Hajdić Osman
21.09.19 ob 14.00
primorje : Gorica U14
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
D:Hajdić Osman
Starejši dečki U15 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.09.19 ob 10.00
Idrija : Brda
Mestni stadion Idrija
GS:  
28.09.19 ob 10.00
Gorica U14 : Vipava-Bilje-Adria
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.09.19 ob 10.00
Hidria Tolmin : Primorje
Športni park Log, Tolmin
GS:  
Mlajši dečki U1312 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.19 ob 16.30
Vitanest Bilje : DMN Gorica A
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
23.09.19 ob 17.00
Vodice Šempas : Hidria Tolmin
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
23.09.19 ob 18.00
Bilje beli : primorje
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
Mlajši dečki U1312 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.19 ob 17.00
DMN Gorica A : Vodice Šempas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
30.09.19 ob 17.00
Primorje : Vitanest Bilje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
30.09.19 ob 17.00
Gorica : Bilje beli
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U1213 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.19 ob 17.00
Primorje črni : Gorica beli
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
23.09.19 ob 17.00
DMN Gorica B : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
23.09.19 ob 17.00
Vipava : Adria
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
Mlajši dečki U1213 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.09.19 ob 17.00
Brda : Vipava
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
30.09.19 ob 17.00
Gorica beli : DMN Gorica B
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
30.09.19 ob 17.00
Idrija : Primorje črni
Mestni stadion Idrija
GS:  
Starejši cicibani U11 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.19 ob 17.00
Bilje beli : Gorica beli
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
19.09.19 ob 17.00
Hidria Tolmin : Brda
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
19.09.19 ob 17.00
Adria : DMN Gorica
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
19.09.19 ob 17.00
Kobarid : Tolmin črni
Športni park Kobarid
GS:  
19.09.19 ob 17.00
Vodice Šempas : Primorje rdeči
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
19.09.19 ob 17.00
Ledine : Idrija
Stadion Polje Žiri
GS:  
21.09.19 ob 09.00
Gorica : Vitanest Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.09.19 ob 10.00
Primorje : Vipava
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.19 ob 17.00
Idrija : Gorica
Mestni stadion Idrija
GS:  
26.09.19 ob 17.00
Vipava : Vodice Šempas
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
26.09.19 ob 17.00
Tolmin črni : Primorje
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
26.09.19 ob 17.00
Brda : Adria
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
26.09.19 ob 18.00
Bilje beli : Hidria Tolmin
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
28.09.19 ob 09.00
Gorica beli : Vitanest Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.09.19 ob 10.00
Primorje rdeči : Ledine
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
28.09.19 ob 10.00
DMN Gorica : Kobarid
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  

REZULTATI TEKEM