DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 27.03.20 ob 23:00
Članski pokal 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.04.20 ob
Adria : Brda
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Mladinski pokal 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.03.20 ob 18.00
Hidria Tolmin : Gorica
Športni park Log, Tolmin
GS:  
Starejši dečki U15 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.03.20 ob 18.00
Idrija : Vipava-Bilje-Adria
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:Abram Tine  
D:Šumanovac Tomislav
Starejši dečki U15 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 17.00
Brda : Idrija
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:Debeljak Marko  
D:Ponorac Slobodan
Starejši dečki U15 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.03.20 ob 11.30
Gorica U14 : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Abram Tine  
D:Horvat Tomaž
14.03.20 ob 10.00
Idrija : Vitanest Bilje
Mestni stadion Idrija
GS:Kodrič Aleks  
D:Kopač Borut
Starejši dečki U15 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.03.20 ob 18.00
Brda : Hidria Tolmin
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
20.03.20 ob 18.00
Vipava-Bilje-Adria : Primorje
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Vitanest Bilje : Gorica U14
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
Starejši dečki U15 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.20 ob 10.00
Primorje : Brda
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Hidria Tolmin : Vitanest Bilje
Športni park Log, Tolmin
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Gorica U14 : Idrija
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Starejši dečki U15 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.04.20 ob 10.00
Hidria Tolmin : Idrija
Športni park Log, Tolmin
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Primorje : Vitanest Bilje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Vipava-Bilje-Adria : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
Mlajši dečki U1312 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.03.20 ob 16.30
Primorje : Vodice Šempas
Mestni stadion Ajdovščina - pom.igrišče
GS:  
16.03.20 ob 18.00
DMN Gorica A : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Mask Sara  
13.06.20 ob 10.00
Gorica : Vitanest Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U1312 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Gorica
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
23.03.20 ob 17.00
Vitanest Bilje : Bilje beli
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
23.03.20 ob 18.00
Hidria Tolmin : Primorje
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
Mlajši dečki U1312 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.20 ob 16.30
Primorje : DMN Gorica A
Mestni stadion Ajdovščina - pom.igrišče
GS:  
30.03.20 ob 17.00
Bilje beli : Vodice Šempas
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
30.03.20 ob 18.00
Gorica : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U1312 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.20 ob 16.30
DMN Gorica A : Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
06.04.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
06.04.20 ob 18.00
Hidria Tolmin : Bilje beli
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
Mlajši dečki U1213 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.03.20 ob 17.00
Idrija : DMN Gorica B
Mestni stadion Idrija
GS:Elezović Risto  
16.03.20 ob 17.00
Brda : Adria
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:Lozar Iztok  
16.03.20 ob 16.30
Gorica beli : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Knez Klemen  
Mlajši dečki U1213 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.20 ob 16.30
DMN Gorica B : Primorje črni
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
23.03.20 ob 17.00
Adria : Gorica beli
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
23.03.20 ob 17.00
Vipava : Idrija
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
Mlajši dečki U1213 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.20 ob 16.30
Primorje črni : Vipava
Mestni stadion Ajdovščina - pom.igrišče
GS:  
30.03.20 ob 16.30
Gorica beli : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
30.03.20 ob 17.00
Idrija : Adria
Mestni stadion Idrija
GS:  
Mlajši dečki U1213 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.04.20 ob 17.00
Brda : Idrija
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
06.04.20 ob 17.00
Adria : Primorje črni
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
06.04.20 ob 17.00
Vipava : DMN Gorica B
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
Starejši cicibani U11 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 10.00
Primorje rdeči : Vitanest Bilje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.04.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Hidria Tolmin
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
09.11.19 ob 10.00
Primorje rdeči : Vipava
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
09.11.19 ob 11.30
Ledine : Bilje beli
Stadion Polje Žiri
GS:  
Starejši cicibani U11 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.20 ob 10.30
Brda : Vitanest Bilje
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
Starejši cicibani U11 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.03.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Kobarid
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
14.03.20 ob 11.30
Idrija : Brda
Mestni stadion Idrija
GS:  
02.03.20 ob 17.00
Vipava : Tolmin črni
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
02.03.20 ob 17.00
Vipava : Hdiria Tolmin črni
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
Starejši cicibani U11 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.03.20 ob 17.00
Brda : Primorje rdeči
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
30.03.20 ob 17.00
Hidria Tolmin : Vitanest Bilje
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
12.03.20 ob 17.00
Adria : Gorica
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
12.03.20 ob 17.00
Kobarid : Ledine
Športni park Kobarid
GS:  
12.03.20 ob 18.00
Bilje beli : Idrija
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
25.04.20 ob 10.00
Gorica beli : Tolmin črni
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
14.03.20 ob 09.00
Primorje : Vodice Šempas
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
14.03.20 ob 10.00
DMN Gorica : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.03.20 ob 17.00
Tolmin črni : DMN Gorica
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
19.03.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Gorica beli
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
19.03.20 ob 17.00
Ledine : Primorje
Stadion Polje Žiri
GS:  
19.03.20 ob 17.00
Vitanest Bilje : Adria
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
19.03.20 ob 17.00
Idrija : Hidria Tolmin
Mestni stadion Idrija
GS:  
19.03.20 ob 17.00
Vipava : Brda
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
21.03.20 ob 09.00
Gorica : Kobarid
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.03.20 ob 09.00
Primorje rdeči : Bilje beli
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
17.03.20 ob 17.00
Hdiria Tolmin črni : DMN Gorica
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
Starejši cicibani U11 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.03.20 ob 17.00
Brda : Hdiria Tolmin črni
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
26.03.20 ob 17.00
Hidria Tolmin : Primorje rdeči
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
26.03.20 ob 17.00
Adria : Idrija
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
26.03.20 ob 17.00
Kobarid : Vitanest Bilje
Športni park Kobarid
GS:  
26.03.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Ledine
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
26.03.20 ob 18.00
Bilje beli : Vipava
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
28.03.20 ob 09.00
Gorica beli : DMN Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.03.20 ob 09.00
Primorje : Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.03.20 ob 10.00
DMN Gorica : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
02.04.20 ob 17.00
Ledine : Gorica beli
Stadion Polje Žiri
GS:  
02.04.20 ob 17.00
Vitanest Bilje : Primorje
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
02.04.20 ob 17.00
Idrija : Kobarid
Mestni stadion Idrija
GS:  
02.04.20 ob 17.00
Vipava : Hidria Tolmin
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
02.04.20 ob 17.00
Hdiria Tolmin črni : Bilje beli
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
04.04.20 ob 09.00
Gorica : Vodice Šempas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
04.04.20 ob 09.00
Primorje rdeči : Adria
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.04.20 ob 17.00
Hidria Tolmin : Hdiria Tolmin črni
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
09.04.20 ob 17.00
Adria : Vipava
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
09.04.20 ob 17.00
Kobarid : Primorje rdeči
Športni park Kobarid
GS:  
09.04.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
09.04.20 ob 17.00
Ledine : Gorica
Stadion Polje Žiri
GS:  
09.04.20 ob 18.00
Bilje beli : DMN Gorica
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
11.04.20 ob 09.00
Gorica beli : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
11.04.20 ob 09.00
Primorje : Idrija
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
Starejši cicibani U11 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 2 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 9
GS:  
Starejši cicibani U11 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 10 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 2
GS:  
Starejši cicibani U11 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 3 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 10
GS:  
Starejši cicibani U11 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 11 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 3
GS:  
Starejši cicibani U11 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 4 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 11
GS:  
Starejši cicibani U11 21. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 12 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 4
GS:  
Starejši cicibani U11 22. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 5 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 12
GS:  
Starejši cicibani U11 23. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 13 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 5
GS:  
Starejši cicibani U11 24. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 6 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 13
GS:  
Starejši cicibani U11 25. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 14 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 6
GS:  
Starejši cicibani U11 26. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 7 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 8 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 15
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 14
GS:  
Starejši cicibani U11 27. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 15 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 1 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 8
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 7
GS:  
Starejši cicibani U11 28. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 8 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 9 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 1
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 15
GS:  
Starejši cicibani U11 29. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 1 : Ekipa 14
GS:  
ob
Ekipa 2 : Ekipa 13
GS:  
ob
Ekipa 3 : Ekipa 12
GS:  
ob
Ekipa 4 : Ekipa 11
GS:  
ob
Ekipa 5 : Ekipa 10
GS:  
ob
Ekipa 6 : Ekipa 9
GS:  
ob
Ekipa 7 : Ekipa 8
GS:  
Starejši cicibani U11 30. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Ekipa 9 : Ekipa 7
GS:  
ob
Ekipa 10 : Ekipa 6
GS:  
ob
Ekipa 11 : Ekipa 5
GS:  
ob
Ekipa 12 : Ekipa 4
GS:  
ob
Ekipa 13 : Ekipa 3
GS:  
ob
Ekipa 14 : Ekipa 2
GS:  
ob
Ekipa 15 : Ekipa 1
GS:  
Mlajši cicibani U9 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.10.19 ob
Hidria Tolmin : Adria Renče
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
20.10.19 ob
Hidria Tolmin : Tolmin U9 črni
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
20.10.19 ob
Adria Renče : Tolmin U9 črni
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Mlajši cicibani U9 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.10.19 ob
Vitanest Bilje : Ledine
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
Mlajši cicibani U9 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.10.19 ob
Kobarid : Primorje
Športni park Kobarid
GS:  
20.10.19 ob
Kobarid : Primorje U9 črni
Športni park Kobarid
GS:  
20.10.19 ob
Kobarid : Brda U9 črni
Športni park Kobarid
GS:  
20.10.19 ob
Primorje : Primorje U9 črni
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
20.10.19 ob
Primorje : Brda U9 črni
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
20.10.19 ob
Primorje U9 črni : Brda U9 črni
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
Mlajši cicibani U9 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.11.19 ob 12.00
Adria Renče : Brda U9 črni
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
09.11.19 ob 12.00
Idrija : Brda
Mestni stadion Idrija
GS:  
09.11.19 ob 12.00
Idrija : Brda U9 črni
Mestni stadion Idrija
GS:  
09.11.19 ob 12.00
Brda : Brda U9 črni
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
Mlajši cicibani U9 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.11.19 ob 10.00
Kobarid : Hidria Tolmin
Športni park Kobarid
GS:  
09.11.19 ob 10.00
Hidria Tolmin : Tolmin U9 črni
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
Mlajši cicibani U9 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.11.19 ob 13.30
Gorica beli : Ledine
GS:  
10.11.19 ob 13.30
Gorica beli : Vipava
GS:  
10.11.19 ob 13.30
Ledine : Vipava
Stadion Polje Žiri
GS:  
Mlajši cicibani U9 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.11.19 ob 09.00
Primorje : DMN Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
09.11.19 ob 09.00
Primorje U9 črni : Primorje U9 rdeči
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
09.11.19 ob 09.00
Primorje U9 črni : DMN Gorica
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
09.11.19 ob 09.00
Primorje U9 črni : Vodice Šempas
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
09.11.19 ob 09.00
Primorje U9 rdeči : DMN Gorica
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
09.11.19 ob 09.00
Primorje U9 rdeči : Vodice Šempas
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
09.11.19 ob 09.00
DMN Gorica : Vodice Šempas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši cicibani U9 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.03.20 ob 11.00
Gorica : Primorje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.03.20 ob 11.00
Gorica : Primorje U9 črni
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.03.20 ob 11.00
Gorica : Primorje U9 rdeči
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.03.20 ob 11.00
Gorica : Gorica beli
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši cicibani U9 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.03.20 ob 10.00
Vitanest Bilje : Ledine
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Vitanest Bilje : Idrija
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Vitanest Bilje : Kobarid
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
Mlajši cicibani U9 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.03.20 ob 10.00
Vipava : Vodice Šempas
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Vipava : Brda
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Vipava : Brda U9 črni
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
Mlajši cicibani U9 16. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.03.20 ob 10.00
Adria Renče : DMN Gorica
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Adria Renče : Hidria Tolmin
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
21.03.20 ob 10.00
Adria Renče : Tolmin U9 črni
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Mlajši cicibani U9 17. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.04.20 ob 10.00
DMN Gorica : Kobarid
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
04.04.20 ob 10.00
DMN Gorica : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
04.04.20 ob 10.00
DMN Gorica : Tolmin U9 črni
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Mlajši cicibani U9 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.04.20 ob 10.00
Primorje : Primorje U9 črni
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Primorje : Primorje U9 rdeči
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Primorje : Vitanest Bilje
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Primorje : Vipava
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
Mlajši cicibani U9 19. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.04.20 ob 10.00
Brda : Idrija
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Brda : Brda U9 črni
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Brda : Gorica beli
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
Mlajši cicibani U9 20. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.04.20 ob 10.00
Vodice Šempas : Ledine
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Vodice Šempas : Gorica
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
04.04.20 ob 10.00
Vodice Šempas : Adria Renče
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
Najmlajši cicibani U7 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.10.19 ob 10.00
Gorica : Adria
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Primorje : Adria
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Adria : Vitanest Bilje
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Najmlajši cicibani U7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.10.19 ob 10.00
Ledine : Renče
Stadion Polje Žiri
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Ledine : Brda
Stadion Polje Žiri
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Ledine : Vodice Šempas
Stadion Polje Žiri
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Renče : Brda
Igrišče Renče
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Renče : Vipava
Igrišče Renče
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Renče : Vodice Šempas
Igrišče Renče
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Brda : Vipava
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Brda : Vodice Šempas
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Vipava : Vodice Šempas
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Vipava : Brda
Stadion Ob Beli Vipava
GS:  
26.10.19 ob 10.00
Vodice Šempas : Brda
GS:  
Najmlajši cicibani U7 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.20 ob 10.00
Gorica : Vitanest Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Gorica : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Gorica : Adria
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Gorica : Renče
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Najmlajši cicibani U7 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.20 ob 10.00
Primorje : Vipava
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Primorje : Idrija
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Primorje : Ledine
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
28.03.20 ob 10.00
Primorje : Vodice Šempas
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
Liga brez meja/ Transfrontaliero 2020 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.03.20 ob 19.00
Bilje : ISM Gradisca
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:Mask Sara  
D:Scarpini Michele
18.03.20 ob 18.00
Visco : Primorje
Campo Comunale Visco
GS:Zucchelli Maurizio  
D:Ponorac Slobodan
18.03.20 ob 18.00
Brda : UF Isontina
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:Debeljak Marko  
D:Godeas Tullio
19.03.20 ob 18.00
Mariano : Gorica
Comunale via Roma
GS:Montecalvo Eugenio  
D:Jelen Nejc
19.03.20 ob 18.30
Gorica U14 : Aris SP
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Leban Patrik  
D:Daniele Simon
Liga brez meja/ Transfrontaliero 2020 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.04.20 ob 18.00
Mariano : Bilje
Comunale via Roma
GS:Calistore Ciro  
D:Jelen Nejc
02.04.20 ob 18.00
ISM Gradisca : Brda
Stadio Comunale Gradisca d'Isonzo
GS:Manzo Alessandro  
D:Ponorac Slobodan
02.04.20 ob 18.30
Gorica : UF Isontina
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Abram Tine  
D:Minin Alessio
Liga brez meja/ Transfrontaliero 2020 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.03.20 ob 19.00
Bilje : UF Isontina
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:Abram Tine  
11.03.20 ob 18.00
ISM Gradisca : Primorje
Stadio Comunale Gradisca d'Isonzo
GS:  
11.03.20 ob 19.00
Brda : Aris SP
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:Mask Sara  
12.03.20 ob 18.00
Visco : Gorica
Campo Comunale Visco
GS:  
12.03.20 ob 18.30
Gorica U14 : Mariano
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Debeljak Marko  
Liga brez meja/ Transfrontaliero 2020 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.03.20 ob 18.00
Primorje : UF Isontina
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
25.03.20 ob 18.00
Visco : Bilje
Campo Comunale Visco
GS:  
25.03.20 ob 19.00
Aris SP : Gorica
Cosulich
GS:  
26.03.20 ob 18.00
Mariano : Brda
Comunale via Roma
GS:  
26.03.20 ob 18.00
ISM Gradisca : Gorica U14
Stadio Comunale Gradisca d'Isonzo
GS:  

REZULTATI TEKEM

MNZ NG U15
12. krog 14.03.20
Hidria Tolmin : Vipava-Bilje-Adria 3 : 1