Turnir narodov

23.04.2019

Spoštovani!

Zaradi odpovedi NK Vipava od soorganizacije tekme, bo tekma dne 30.4.2019 odigrana v Vipolžah, tekma dne 4.5.2019 pa v Biljah. Prilagamo nov razpored.

Prilagamo tudi zapisnik in protokol. Po končani tekmi se izpolnjen zapisnik pošlje na:

cplnd.gorizia@figc.it

info@torneodellenazioni.com

luigi_7@libero.it

info@mnzgorica.si

Hkrati vas obveščamo, da je sponzor turnirja Bar Gol Nova Gorica. Ob tej priložnosti se jim zahvaljujemo za pomoč.

 

 

Vpis trenerjev v DNT Nova Gorica in pridobitev licence

19.04.2019

Spoštovani!

Trenerje, ki so uspešno opravili šolanje in pridobili naziv Trener C obveščamo, da se je potrebno, za pridobitev licence C, vpisati v DNT Nova Gorica. 

Za vpis v DNT Nova Gorica je potrebno pravilno izpolniti in podpisati priložena obrazca, ter priložiti kopijo osebnega dokumenta, osebno fotogra ...več

Turnir narodov

17.04.2019
Na igriščih na področju Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica bo v času od 27. aprila do 4. maja 2019 potekal tradicionalni turnir imenovan “TURNIR NARODOV”. 

Turnir je namenjen reprezentancam mlajši dečkov U15 ter ženskim in futsal reprezentancam.   

Na turnirju namenejnim reprezentanc ...več

Finale mladinskega in članskega pokala MNZ Nova Gorica TS 2018/19

03.04.2019
tn_PHOTO-2019-04-03-15-56-08
Zmagaovelec mladinskega pokala
ND GORICA
...več

FINALE POKALA MNZ NOVA GORICA

03.04.2019

Spoštovani!

Obveščamo vas, da sta danes na sporedu dve finalni srečanji.
-Ob 14h se bodo pomerili mladinci ND Gorica in ND Bilje na umetni travi v Novi Gorici.
-Ob 17h članski ekipi NK Tolmin in NK Brda na glavnem igrišču v Novi Gorici.

Vljudno vabljeni!

Razpis dousposabljanje trenerjev

27.03.2019

razpis je objavljen na strani http://usposabljanje.olympic.si/razpisi/aktualni-razpisi.

 

Prijava bo mogoča na spletni aplikaciji, ki jo najdeš na povezavi: http://prijave.olympic.si. Svetujem, da vse kandidate obvesti ...več

Razpored 4. krog MNZ U9 TS 18/19

26.03.2019

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
22. krog 20.04.19
Koper : Primorje 2 : 2
Adria : Fama Vipava 3 : 2
TKK Tolmin : Jadran HK 6 : 0
Plama Podgrad : Elta Izola 0 : 1