Obveščam vas o prihajajočem licenčnem seminarju

13.12.2018

 

PRO in A  sobota 12. in nedeljo 13. januarja 2019 v PORTOROŽU.

 

Bodite pozorni na rok prijave 24.12. 2018 !!!!!!!!!!!

IN ROK   PLAČILA   9. Januar 2019

 

 

Predsednik DNT Nova Gorica

       Dušan Bezjak

 

 

Hkrati vam posredujem OBVEZNOST  Vpisa v razvid strokovno usposobljenih delavcev !!!!

 

Razpored tekmovanja MNZ U9 3.krog

10.12.2018

Zaradi nezmožonsti igranja v Vipavi, smo ekipe, ki so bile predvidene za igranje na turnirju v Vipavi, prerazporedili na preostala tri prizorišča turnirjev.

 

3.krog – nedelja 16. 12. 2018 – 10:00

 

Kraj igranja: Renče

Igrajo: Brda črni, Brda rdeči, Oplast Kobarid, Primo ...več

Vpis v razvid strokovno izobraženih in strokovno usposobljenih delavcev v športu

27.11.2018

V razvid se morajo vpisati vsi trenerji, če izpolnjujejo pogoje, določene za opravljanje strokovnega dela v športu in si želijo delati v športu (nogometu). 

POGOJI ZA OPRAVLJANJE STROKOVNEGA DELA V ŠPORTU

RAZPIS FUNDACIJE ZA ŠPORTNIKE ZA DODELITEV POMOČI - ŠTIPENDIJ ŠPORTNIKOM IZ SOCIA

27.11.2018

Vlogo za dodelitev pomoči Fundacije za športnike pošljete v pisni obliki s priporočeno pošiljko na naslov:


Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez
Šmartinska cesta 140
1000 Ljubljana
S pripisom: Razpis Fundacije za športnike


Rok za oddajo vloge ...več

Dobrodelnost IO MNZ Nova Gorica

12.11.2018

Člani Izvršnega odbora iz preteklega mandata MNZ Nova Gorica so se odločili, da se odpovedujejo sejnin v korist Bolnice Stara Gora v vrednosti 50€ po posameznem članu.

 

Na tej spletni strani poslušajte ponedeljkove novice dne 8.10.2018 od 4:56 naprej:

...več

Postani sodnik ali sodnica v nogometu

16.08.2018

Razpored tekmovanja U7

12.08.2018

Obveščamo vas, da se bodo tekme 3. kroga MNZ U7 odgirale po predvidenem razporedu. 

V primeru slabega vremena, klube naprošamo, da turnirje izvedejo v televadnici.

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
16. krog 01.12.18
Koper : Jadran HK 8 : 0
Elta Izola : Fama Vipava 1 : 2
Adria : Primorje 6 : 0
Plama Podgrad : TKK Tolmin 0 : 2