TEKMOVANJA
MNZ NG Starejši cicibani U11
1. krog 14.09.23
14.09.23
Vipava : Gorica U10
ODIGRANO
14.09.23
Oplast Kobarid : Brda
ODIGRANO
14.09.23
Idrija : Primorje
ODIGRANO
14.09.23
Vodice Šempas : DMN Gorica
ODIGRANO
14.09.23
Primorje U10 : Ledine
ODIGRANO
14.09.23
Renče Adria : Hidria Tolmin
ODIGRANO
16.09.23
Gorica U11 : Bilje
ODIGRANO
2. krog 21.09.23
16.12.23
Gorica U10 : Bilje
ODIGRANO
21.09.23
Hidria Tolmin : Gorica U11
ODIGRANO
21.09.23
Ledine : Renče Adria
ODIGRANO
23.09.23
DMN Gorica : Primorje U10
ODIGRANO
21.09.23
Primorje : Vodice Šempas
ODIGRANO
21.09.23
Brda : Idrija
ODIGRANO
21.09.23
Vipava : Oplast Kobarid
ODIGRANO
3. krog 28.09.23
28.09.23
Oplast Kobarid : Gorica U10
ODIGRANO
28.09.23
Idrija : Vipava
ODIGRANO
28.09.23
Vodice Šempas : Brda
ODIGRANO
28.09.23
Primorje U10 : Primorje
ODIGRANO
28.09.23
Renče Adria : DMN Gorica
ODIGRANO
02.12.23
Gorica U11 : Ledine
ODIGRANO
28.09.23
Bilje : Hidria Tolmin
ODIGRANO
4. krog 05.10.23
07.10.23
Gorica U10 : Hidria Tolmin
ODIGRANO
05.10.23
Ledine : Bilje
ODIGRANO
04.10.23
DMN Gorica : Gorica U11
ODIGRANO
05.10.23
Primorje : Renče Adria
ODIGRANO
07.10.23
Brda : Primorje U10
ODIGRANO
05.10.23
Vipava : Vodice Šempas
ODIGRANO
05.10.23
Oplast Kobarid : Idrija
ODIGRANO
5. krog 12.10.23
12.10.23
Idrija : Gorica U10
ODIGRANO
12.10.23
Vodice Šempas : Oplast Kobarid
ODIGRANO
12.10.23
Primorje U10 : Vipava
ODIGRANO
12.10.23
Renče Adria : Brda
ODIGRANO
14.10.23
Gorica U11 : Primorje
ODIGRANO
12.10.23
Bilje : DMN Gorica
ODIGRANO
12.10.23
Hidria Tolmin : Ledine
ODIGRANO
6. krog 19.10.23
21.10.23
Gorica U10 : Ledine
ODIGRANO
21.10.23
DMN Gorica : Hidria Tolmin
ODIGRANO
19.10.23
Primorje : Bilje
19.10.23
Brda : Gorica U11
ODIGRANO
25.10.23
Vipava : Renče Adria
ODIGRANO
19.10.23
Oplast Kobarid : Primorje U10
ODIGRANO
19.10.23
Idrija : Vodice Šempas
7. krog 26.10.23
29.10.23
Vodice Šempas : Gorica U10
ODIGRANO
26.10.23
Primorje U10 : Idrija
ODIGRANO
26.10.23
Renče Adria : Oplast Kobarid
ODIGRANO
28.10.23
Gorica U11 : Vipava
ODIGRANO
26.10.23
Bilje : Brda
ODIGRANO
26.10.23
Hidria Tolmin : Primorje
ODIGRANO
30.11.23
Ledine : DMN Gorica
8. krog 09.11.23
11.11.23
Gorica U10 : DMN Gorica
ODIGRANO
09.11.23
Primorje : Ledine
ODIGRANO
09.11.23
Brda : Hidria Tolmin
ODIGRANO
09.11.23
Vipava : Bilje
ODIGRANO
09.11.23
Oplast Kobarid : Gorica U11
ODIGRANO
09.11.23
Idrija : Renče Adria
ODIGRANO
29.11.23
Vodice Šempas : Primorje U10
ODIGRANO
9. krog 16.11.23
16.11.23
Primorje U10 : Gorica U10
ODIGRANO
16.11.23
Renče Adria : Vodice Šempas
ODIGRANO
18.11.23
Gorica U11 : Idrija
ODIGRANO
16.11.23
Bilje : Oplast Kobarid
ODIGRANO
25.11.23
Hidria Tolmin : Vipava
16.11.23
Ledine : Brda
ODIGRANO
19.11.23
DMN Gorica : Primorje
ODIGRANO
10. krog 23.11.23
25.11.23
Gorica U10 : Primorje
ODIGRANO
23.11.23
Brda : DMN Gorica
ODIGRANO
23.11.23
Vipava : Ledine
ODIGRANO
23.11.23
Oplast Kobarid : Hidria Tolmin
ODIGRANO
23.11.23
Idrija : Bilje
ODIGRANO
23.11.23
Vodice Šempas : Gorica U11
ODIGRANO
23.11.23
Primorje U10 : Renče Adria
ODIGRANO
11. krog 07.03.24
07.03.24
Renče Adria : Gorica U10
09.03.24
Gorica U11 : Primorje U10
07.03.24
Bilje : Vodice Šempas
07.03.24
Hidria Tolmin : Idrija
07.03.24
Ledine : Oplast Kobarid
07.03.24
DMN Gorica : Vipava
07.03.24
Primorje : Brda
12. krog 14.03.24
16.03.24
Gorica U10 : Brda
14.03.24
Vipava : Primorje
14.03.24
Oplast Kobarid : DMN Gorica
14.03.24
Idrija : Ledine
14.03.24
Vodice Šempas : Hidria Tolmin
14.03.24
Primorje U10 : Bilje
14.03.24
Renče Adria : Gorica U11
13. krog 21.03.24
23.03.24
Gorica U11 : Gorica U10
21.03.24
Bilje : Renče Adria
21.03.24
Hidria Tolmin : Primorje U10
21.03.24
Ledine : Vodice Šempas
21.03.24
DMN Gorica : Idrija
21.03.24
Primorje : Oplast Kobarid
21.03.24
Brda : Vipava
14. krog 28.03.24
28.03.24
Ekipa 1 : prost
28.03.24
Ekipa 2 : Ekipa 7
28.03.24
Ekipa 3 : Ekipa 6
28.03.24
Ekipa 4 : Ekipa 5
28.03.24
Ekipa 1 : prost
28.03.24
Ekipa 2 : Ekipa 7
28.03.24
Ekipa 3 : Ekipa 6
28.03.24
Ekipa 4 : Ekipa 5
15. krog 04.04.24
04.04.24
prost : Ekipa 5
04.04.24
Ekipa 6 : Ekipa 4
04.04.24
Ekipa 7 : Ekipa 3
04.04.24
Ekipa 1 : Ekipa 2
04.04.24
prost : Ekipa 5
04.04.24
Ekipa 6 : Ekipa 4
04.04.24
Ekipa 7 : Ekipa 3
04.04.24
Ekipa 1 : Ekipa 2
16. krog 11.04.24
11.04.24
Ekipa 2 : prost
11.04.24
Ekipa 3 : Ekipa 1
11.04.24
Ekipa 4 : Ekipa 7
11.04.24
Ekipa 5 : Ekipa 6
11.04.24
Ekipa 2 : prost
11.04.24
Ekipa 3 : Ekipa 1
11.04.24
Ekipa 4 : Ekipa 7
11.04.24
Ekipa 5 : Ekipa 6
17. krog 18.04.24
18.04.24
prost : Ekipa 6
18.04.24
Ekipa 7 : Ekipa 5
18.04.24
Ekipa 1 : Ekipa 4
18.04.24
Ekipa 2 : Ekipa 3
18.04.24
prost : Ekipa 6
18.04.24
Ekipa 7 : Ekipa 5
18.04.24
Ekipa 1 : Ekipa 4
18.04.24
Ekipa 2 : Ekipa 3
18. krog 25.04.24
25.04.24
Ekipa 3 : prost
25.04.24
Ekipa 4 : Ekipa 2
25.04.24
Ekipa 5 : Ekipa 1
25.04.24
Ekipa 6 : Ekipa 7
25.04.24
Ekipa 3 : prost
25.04.24
Ekipa 4 : Ekipa 2
25.04.24
Ekipa 5 : Ekipa 1
25.04.24
Ekipa 6 : Ekipa 7
19. krog 09.05.24
09.05.24
prost : Ekipa 7
09.05.24
Ekipa 1 : Ekipa 6
09.05.24
Ekipa 2 : Ekipa 5
09.05.24
Ekipa 3 : Ekipa 4
09.05.24
prost : Ekipa 7
09.05.24
Ekipa 1 : Ekipa 6
09.05.24
Ekipa 2 : Ekipa 5
09.05.24
Ekipa 3 : Ekipa 4
20. krog 16.05.24
16.05.24
Ekipa 4 : prost
16.05.24
Ekipa 5 : Ekipa 3
16.05.24
Ekipa 6 : Ekipa 2
16.05.24
Ekipa 7 : Ekipa 1
16.05.24
Ekipa 4 : prost
16.05.24
Ekipa 5 : Ekipa 3
16.05.24
Ekipa 6 : Ekipa 2
16.05.24
Ekipa 7 : Ekipa 1

REZULTATI TEKEM