TEKMOVANJA
1. krog 02.09.17
03.09.17
Postojna : Košana
3 : 2(1 : 0)
03.09.17
Cerknica : Rakek
3 : 0(0 : 0)
02.09.17
Renče : Korte Avtoplus
2 : 0(1 : 0)
03.09.17
Nš Ankaran : Koper B
0 : 0(0 : 0)
03.09.17
Komen : Plama Podgrad
3 : 4(2 : 3)
2. krog 09.09.17
09.09.17
Košana : Plama Podgrad
1 : 1(0 : 1)
09.09.17
Koper B : Komen
8 : 0(2 : 0)
09.09.17
Korte Avtoplus : Nš Ankaran
1 : 0(1 : 0)
09.09.17
Rakek : Renče
1 : 6(0 : 3)
21.09.17
Postojna : Cerknica
3 : 2(2 : 1)
3. krog 16.09.17
04.10.17
Cerknica : Košana
1 : 0(0 : 0)
16.09.17
Renče : Postojna
1 : 2(1 : 1)
16.09.17
Nš Ankaran : Rakek
4 : 1(3 : 1)
17.09.17
Komen : Korte Avtoplus
1 : 2(0 : 1)
17.09.17
Plama Podgrad : Koper B
0 : 2(0 : 0)
4. krog 23.09.17
23.09.17
Košana : Koper B
0 : 2(0 : 0)
23.09.17
Korte Avtoplus : Plama Podgrad
2 : 1(1 : 1)
23.09.17
Rakek : Komen
0 : 5(0 : 2)
23.09.17
Postojna : Nš Ankaran
0 : 2(0 : 0)
23.09.17
Cerknica : Renče
1 : 3(0 : 1)
5. krog 30.09.17
30.09.17
Renče : Košana
0 : 0(0 : 0)
30.09.17
Nš Ankaran : Cerknica
1 : 2(1 : 0)
01.10.17
Komen : Postojna
1 : 0(0 : 0)
01.10.17
Plama Podgrad : Rakek
7 : 0(2 : 0)
01.10.17
Koper B : Korte Avtoplus
2 : 0(1 : 0)
6. krog 07.10.17
07.10.17
Košana : Korte Avtoplus
3 : 1(2 : 0)
08.10.17
Rakek : Koper B
0 : 3(0 : 2)
07.10.17
Postojna : Plama Podgrad
2 : 4(1 : 1)
07.10.17
Cerknica : Komen
2 : 1(1 : 1)
07.10.17
Renče : Nš Ankaran
0 : 1(0 : 0)
7. krog 14.10.17
14.10.17
Nš Ankaran : Košana
2 : 0(1 : 0)
15.10.17
Komen : Renče
0 : 1(0 : 0)
14.10.17
Plama Podgrad : Cerknica
1 : 0(0 : 0)
14.10.17
Koper B : Postojna
11 : 0(6 : 0)
15.10.17
Korte Avtoplus : Rakek
0 : 0(0 : 0)
8. krog 21.10.17
25.11.17
Košana : Rakek
4 : 3(0 : 1)
22.10.17
Postojna : Korte Avtoplus
2 : 3(1 : 1)
21.10.17
Cerknica : Koper B
0 : 2(0 : 0)
21.10.17
Renče : Plama Podgrad
0 : 5(0 : 0)
21.10.17
Nš Ankaran : Komen
2 : 1(2 : 0)
9. krog 29.10.17
29.10.17
Komen : Košana
2 : 2(2 : 0)
28.10.17
Plama Podgrad : Nš Ankaran
1 : 0(0 : 0)
29.10.17
Koper B : Renče
3 : 0(1 : 0)
28.10.17
Korte Avtoplus : Cerknica
3 : 3(0 : 1)
28.03.18
Rakek : Postojna
0 : 4(0 : 3)
10. krog 04.11.17
04.11.17
Košana : Postojna
1 : 1(1 : 1)
05.11.17
Rakek : Cerknica
0 : 8(0 : 5)
04.11.17
Korte Avtoplus : Renče
2 : 0(2 : 0)
05.11.17
Koper B : Nš Ankaran
4 : 0(2 : 0)
04.11.17
Plama Podgrad : Komen
1 : 1(0 : 1)
11. krog 11.11.17
11.11.17
Plama Podgrad : Košana
1 : 0(1 : 0)
12.11.17
Komen : Koper B
0 : 3(0 : 3)
11.11.17
Nš Ankaran : Korte Avtoplus
0 : 0(0 : 0)
11.11.17
Renče : Rakek
5 : 1(2 : 0)
12.11.17
Cerknica : Postojna
2 : 1(1 : 0)
12. krog 18.11.17
18.11.17
Košana : Cerknica
1 : 2(0 : 1)
19.11.17
Postojna : Renče
1 : 0(1 : 0)
19.11.17
Rakek : Nš Ankaran
0 : 4(0 : 2)
19.11.17
Korte Avtoplus : Komen
3 : 2(1 : 0)
19.11.17
Koper B : Plama Podgrad
5 : 0(3 : 0)
13. krog 17.03.18
17.03.18
Koper B : Košana
5 : 0(3 : 0)
18.03.18
Plama Podgrad : Korte Avtoplus
4 : 1(3 : 0)
18.03.18
Komen : Rakek
7 : 4(4 : 0)
17.03.18
Nš Ankaran : Postojna
5 : 0(1 : 0)
17.03.18
Renče : Cerknica
1 : 2(0 : 1)
14. krog 24.03.18
24.03.18
Košana : Renče
1 : 0(1 : 0)
25.04.18
Cerknica : Nš Ankaran
0 : 3(0 : 1)
11.04.18
Postojna : Komen
5 : 2(2 : 0)
11.04.18
Rakek : Plama Podgrad
1 : 8(0 : 4)
24.03.18
Korte Avtoplus : Koper B
0 : 2(0 : 0)
15. krog 31.03.18
31.03.18
Korte Avtoplus : Košana
4 : 0(1 : 0)
31.03.18
Koper B : Rakek
24 : 0(11 : 0)
31.03.18
Plama Podgrad : Postojna
2 : 0(0 : 0)
31.03.18
Komen : Cerknica
1 : 3(0 : 1)
31.03.18
Nš Ankaran : Renče
4 : 1(4 : 0)
16. krog 07.04.18
07.04.18
Košana : Nš Ankaran
0 : 5(0 : 5)
07.04.18
Renče : Komen
0 : 3(0 : 1)
07.04.18
Cerknica : Plama Podgrad
3 : 1(1 : 0)
08.04.18
Postojna : Koper B
1 : 5(0 : 3)
08.04.18
Rakek : Korte Avtoplus
0 : 7(0 : 3)
17. krog 14.04.18
15.04.18
Rakek : Košana
1 : 6(1 : 2)
14.04.18
Korte Avtoplus : Postojna
2 : 1(2 : 0)
14.04.18
Koper B : Cerknica
2 : 0(1 : 0)
14.04.18
Plama Podgrad : Renče
3 : 0()
15.04.18
Komen : Nš Ankaran
0 : 3(0 : 3)
18. krog 21.04.18
22.04.18
Košana : Komen
1 : 1(0 : 0)
21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad
2 : 2(2 : 1)
21.04.18
Renče : Koper B
0 : 8(0 : 5)
21.04.18
Cerknica : Korte Avtoplus
0 : 1(0 : 1)
21.04.18
Postojna : Rakek
4 : 1(2 : 0)
19. krog 06.05.18
05.05.18
Koper B : Postojna
10 : 0(2 : 0)
06.05.18
Plama Podgrad : Cerknica
2 : 1(1 : 0)
05.05.18
Nš Ankaran : Korte Avtoplus
3 : 1(3 : 0)
20. krog 13.05.18
13.05.18
Postojna : Korte Avtoplus
1 : 2(0 : 1)
12.05.18
Cerknica : Nš Ankaran
4 : 4(1 : 2)
12.05.18
Koper B : Plama Podgrad
1 : 1(1 : 1)
21. krog 20.05.18
10.06.18
Plama Podgrad : Postojna
3 : 2(2 : 1)
19.05.18
Nš Ankaran : Koper B
0 : 2(0 : 0)
19.05.18
Korte Avtoplus : Cerknica
2 : 0(1 : 0)
22. krog 27.05.18
27.05.18
Postojna : Cerknica
0 : 4(0 : 1)
26.05.18
Koper B : Korte Avtoplus
8 : 0(2 : 0)
26.05.18
Plama Podgrad : Nš Ankaran
4 : 0(0 : 0)
23. krog 03.06.18
02.06.18
Nš Ankaran : Postojna
3 : 1(0 : 0)
02.06.18
Korte Avtoplus : Plama Podgrad
0 : 5(0 : 2)
01.06.18
Cerknica : Koper B
0 : 6(0 : 3)

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
16. krog 01.12.18
Koper : Jadran HK 8 : 0
Elta Izola : Fama Vipava 1 : 2
Adria : Primorje 6 : 0
Plama Podgrad : TKK Tolmin 0 : 2