TEKMOVANJA
LESTVICA 23. krog 03.06.18
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za prvaka
1.
23
21
2
0
118:2
65
2.
23
15
4
4
61:27
49
3.
23
13
4
6
48:25
43
4.
23
12
3
8
37:40
39
5.
23
11
2
10
43:39
35
6.
23
7
1
15
34:68
22
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
Liga za izpad
1.
21
7
3
11
41:47
24
2.
21
6
5
10
37:37
23
3.
21
6
1
14
28:48
19
4.
21
0
1
20
13:127
1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
23. krog 03.06.18
Cerknica
:
Koper B
0 : 6 (0 : 3)
Korte Avtoplus
:
Plama Podgrad
0 : 5 (0 : 2)
Nš Ankaran
:
Postojna
3 : 1 (0 : 0)
22. krog 27.05.18
Plama Podgrad
:
Nš Ankaran
4 : 0 (0 : 0)
Koper B
:
Korte Avtoplus
8 : 0 (2 : 0)
Postojna
:
Cerknica
0 : 4 (0 : 1)
21. krog 20.05.18
Nš Ankaran
:
Koper B
0 : 2 (0 : 0)
Korte Avtoplus
:
Cerknica
2 : 0 (1 : 0)
Komen
:
Košana
2 : 1 (1 : 0)
Renče
:
Rakek
6 : 0 (2 : 0)
Plama Podgrad
:
Postojna
3 : 2 (2 : 1)
20. krog 13.05.18
Koper B
:
Plama Podgrad
1 : 1 (1 : 1)
Cerknica
:
Nš Ankaran
4 : 4 (1 : 2)
Košana
:
Renče
6 : 0 (3 : 0)
Rakek
:
Komen
0 : 4 (0 : 2)
Postojna
:
Korte Avtoplus
1 : 2 (0 : 1)
19. krog 06.05.18
Košana
:
Rakek
8 : 0 (6 : 0)
Koper B
:
Postojna
10 : 0 (2 : 0)
Nš Ankaran
:
Korte Avtoplus
3 : 1 (3 : 0)
Renče
:
Komen
2 : 4 (1 : 0)
Plama Podgrad
:
Cerknica
2 : 1 (1 : 0)
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran
:
Plama Podgrad
2 : 2 (2 : 1)
Cerknica
:
Korte Avtoplus
0 : 1 (0 : 1)
Renče
:
Koper B
0 : 8 (0 : 5)
Postojna
:
Rakek
4 : 1 (2 : 0)
Košana
:
Komen
1 : 1 (0 : 0)
17.krog 14.04.18
Koper B
:
Cerknica
2 : 0 (1 : 0)
Korte Avtoplus
:
Postojna
2 : 1 (2 : 0)
Rakek
:
Košana
1 : 6 (1 : 2)
Komen
:
Nš Ankaran
0 : 3 (0 : 3)
Plama Podgrad
:
Renče
3 : 0 ()
16.krog 07.04.18
Košana
:
Nš Ankaran
0 : 5 (0 : 5)
Cerknica
:
Plama Podgrad
3 : 1 (1 : 0)
Renče
:
Komen
0 : 3 (0 : 1)
Postojna
:
Koper B
1 : 5 (0 : 3)
Rakek
:
Korte Avtoplus
0 : 7 (0 : 3)
15.krog 31.03.18
Koper B
:
Rakek
24 : 0 (11 : 0)
Plama Podgrad
:
Postojna
2 : 0 (0 : 0)
Korte Avtoplus
:
Košana
4 : 0 (1 : 0)
Komen
:
Cerknica
1 : 3 (0 : 1)
Nš Ankaran
:
Renče
4 : 1 (4 : 0)
14.krog 24.03.18
Korte Avtoplus
:
Koper B
0 : 2 (0 : 0)
Košana
:
Renče
1 : 0 (1 : 0)
Rakek
:
Plama Podgrad
1 : 8 (0 : 4)
Postojna
:
Komen
5 : 2 (2 : 0)
Cerknica
:
Nš Ankaran
0 : 3 (0 : 1)
13.krog 17.03.18
Nš Ankaran
:
Postojna
5 : 0 (1 : 0)
Koper B
:
Košana
5 : 0 (3 : 0)
Renče
:
Cerknica
1 : 2 (0 : 1)
Komen
:
Rakek
7 : 4 (4 : 0)
Plama Podgrad
:
Korte Avtoplus
4 : 1 (3 : 0)
12.krog 18.11.17
Košana
:
Cerknica
1 : 2 (0 : 1)
Koper B
:
Plama Podgrad
5 : 0 (3 : 0)
Rakek
:
Nš Ankaran
0 : 4 (0 : 2)
Postojna
:
Renče
1 : 0 (1 : 0)
Korte Avtoplus
:
Komen
3 : 2 (1 : 0)
11.krog 11.11.17
Plama Podgrad
:
Košana
1 : 0 (1 : 0)
Renče
:
Rakek
5 : 1 (2 : 0)
Nš Ankaran
:
Korte Avtoplus
0 : 0 (0 : 0)
Cerknica
:
Postojna
2 : 1 (1 : 0)
Komen
:
Koper B
0 : 3 (0 : 3)
10.krog 04.11.17
Košana
:
Postojna
1 : 1 (1 : 1)
Korte Avtoplus
:
Renče
2 : 0 (2 : 0)
Plama Podgrad
:
Komen
1 : 1 (0 : 1)
Koper B
:
Nš Ankaran
4 : 0 (2 : 0)
Rakek
:
Cerknica
0 : 8 (0 : 5)
9.krog 29.10.17
Korte Avtoplus
:
Cerknica
3 : 3 (0 : 1)
Plama Podgrad
:
Nš Ankaran
1 : 0 (0 : 0)
Koper B
:
Renče
3 : 0 (1 : 0)
Komen
:
Košana
2 : 2 (2 : 0)
Rakek
:
Postojna
0 : 4 (0 : 3)
8.krog 21.10.17
Cerknica
:
Koper B
0 : 2 (0 : 0)
Postojna
:
Korte Avtoplus
2 : 3 (1 : 1)
Nš Ankaran
:
Komen
2 : 1 (2 : 0)
Renče
:
Plama Podgrad
0 : 5 (0 : 0)
Košana
:
Rakek
4 : 3 (0 : 1)
7.krog 14.10.17
Koper B
:
Postojna
11 : 0 (6 : 0)
Nš Ankaran
:
Košana
2 : 0 (1 : 0)
Plama Podgrad
:
Cerknica
1 : 0 (0 : 0)
Komen
:
Renče
0 : 1 (0 : 0)
Korte Avtoplus
:
Rakek
0 : 0 (0 : 0)
6.krog 07.10.17
Košana
:
Korte Avtoplus
3 : 1 (2 : 0)
Postojna
:
Plama Podgrad
2 : 4 (1 : 1)
Renče
:
Nš Ankaran
0 : 1 (0 : 0)
Cerknica
:
Komen
2 : 1 (1 : 1)
Rakek
:
Koper B
0 : 3 (0 : 2)
5.krog 30.09.17
Nš Ankaran
:
Cerknica
1 : 2 (1 : 0)
Renče
:
Košana
0 : 0 (0 : 0)
Koper B
:
Korte Avtoplus
2 : 0 (1 : 0)
Plama Podgrad
:
Rakek
7 : 0 (2 : 0)
Komen
:
Postojna
1 : 0 (0 : 0)
4.krog 23.09.17
Postojna
:
Nš Ankaran
0 : 2 (0 : 0)
Cerknica
:
Renče
1 : 3 (0 : 1)
Rakek
:
Komen
0 : 5 (0 : 2)
Košana
:
Koper B
0 : 2 (0 : 0)
3.krog 16.09.17
Nš Ankaran
:
Rakek
4 : 1 (3 : 1)
Renče
:
Postojna
1 : 2 (1 : 1)
Komen
:
Korte Avtoplus
1 : 2 (0 : 1)
Plama Podgrad
:
Koper B
0 : 2 (0 : 0)
Cerknica
:
Košana
1 : 0 (0 : 0)
2.krog 09.09.17
Korte Avtoplus
:
Nš Ankaran
1 : 0 (1 : 0)
Koper B
:
Komen
8 : 0 (2 : 0)
Rakek
:
Renče
1 : 6 (0 : 3)
Košana
:
Plama Podgrad
1 : 1 (0 : 1)
Postojna
:
Cerknica
3 : 2 (2 : 1)
1.krog 02.09.17
Komen
:
Plama Podgrad
3 : 4 (2 : 3)
Cerknica
:
Rakek
3 : 0 (0 : 0)
Nš Ankaran
:
Koper B
0 : 0 (0 : 0)
Postojna
:
Košana
3 : 2 (1 : 0)
Renče
:
Korte Avtoplus
2 : 0 (1 : 0)

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
23. krog 03.06.18
Cerknica : Koper B 0 : 6
Korte Avtoplus : Plama Podgrad 0 : 5
Nš Ankaran : Postojna 3 : 1