PREDSTAVITEV
ZA MEDIJE
GALERIJA
POVEZAVE
NOVICE
AKTI
TEKMOVANJA
DELEGIRANJE
REGISTRACIJSKA KOMISIJA
KLUBI
LICENCIRANJE
DOKUMENTI IN OBRAZCI
ORGANI IN KOMISIJE
TEKMOVANJA
Sezona 2024/2025
Sezona 2023/2024
Sezona 2022/2023
Sezona 2021/2022
Sezona 2020/2021
Sezona 2019/2020
Sezona 2018/2019
Sezona 2017/2018
Sezona 2016/2017
Sezona 2015/2016
Sezona 2014/2015
Sezona 2013/2014
Sezona 2012/2013
2. SKL - zahod
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD
Obrazci in dokumenti
Sklepi vodstva tekmovanja in disciplinski sklepi
Video
2. U15 - zahod
2. LIGA U15 ZAHOD
Obrazci in dokumenti
Sklepi vodstva tekmovanja in disciplinski sklepi
Video
Pokal Pivovarna Union
Pokal Pivovarna Union
Obrazci in dokumenti
Sklepi vodstva tekmovanja in disciplinski sklepi
Video
Uradne Osebe
Obrazci in dokumenti
Sodniki
Obrazci in dokumenti
Trenerji
Obrazci in dokumenti
Regijski Centri MNZ Nova Gorica
Obvestila
Nogomet za vse
Obvestila
MNZ NG Mlajši cicibani U9
/
Rezultati
/
Razporedi tekem
/
Barve dresov
REZULTATI
36. krog 26.05.24
Vodice Šempas
:
Adria
zapisnik
Vodice Šempas
:
DMN Gorica
zapisnik
Vodice Šempas
:
Gorica U8
zapisnik
35. krog 26.05.24
Oplast Kobarid
:
Primorje U8
zapisnik
Oplast Kobarid
:
Vipava
zapisnik
Oplast Kobarid
:
Hidria Tolmin
zapisnik
33. krog 26.05.24
Bilje U9
:
Gorica U9
zapisnik
Bilje U9
:
Primorje U9
zapisnik
Bilje U9
:
Bilje U8
zapisnik
34. krog 25.05.24
Idrija U9
:
Idrija U8
zapisnik
Idrija U9
:
Ledine
zapisnik
Idrija U9
:
Brda
zapisnik
31. krog 11.05.24
Primorje U9
:
Bilje U8
zapisnik
Primorje U9
:
Idrija U9
zapisnik
30. krog 11.05.24
Hidria Tolmin
:
Oplast Kobarid
zapisnik
Hidria Tolmin
:
Bilje U9
zapisnik
29. krog 11.05.24
Renče
:
Vipava
zapisnik
Renče
:
Gorica U9
zapisnik
Renče
:
Adria
zapisnik
25. krog 21.04.24
Vipava
:
Vodice Šempas
zapisnik
Vipava
:
DMN Gorica
zapisnik
28. krog 14.04.24
Gorica U9
:
Oplast Kobarid
zapisnik
26. krog 13.04.24
Idrija U9
:
Hidria Tolmin
zapisnik
Idrija U9
:
Idrija U8
zapisnik
23. krog 06.04.24
Primorje U9
:
Idrija U9
zapisnik
Primorje U9
:
Primorje U8
zapisnik
Primorje U9
:
Idrija U8
zapisnik
Primorje U9
:
Ledine
zapisnik
22. krog 24.03.24
Adria
:
Oplast Kobarid
zapisnik
Adria
:
Vodice Šempas
zapisnik
Adria
:
Gorica U8
zapisnik
24. krog 23.03.24
DMN Gorica
:
Hidria Tolmin
zapisnik
DMN Gorica
:
Brda
zapisnik
DMN Gorica
:
Vipava
zapisnik
21. krog 23.03.24
Bilje U9
:
Renče
zapisnik
Bilje U9
:
Gorica U9
zapisnik
Bilje U9
:
Bilje U8
zapisnik
19. krog 25.11.23
Renče
:
Vodice Šempas
zapisnik
Renče
:
Primorje U9
zapisnik
Renče
:
DMN Gorica
zapisnik
17. krog 25.11.23
Bilje U9
:
Hidria Tolmin
zapisnik
Bilje U9
:
Oplast Kobarid
zapisnik
Bilje U9
:
Bilje U8
zapisnik
20. krog 18.11.23
Gorica U9
:
Vipava
zapisnik
Gorica U9
:
Ledine
zapisnik
Gorica U9
:
Gorica U8
zapisnik
18. krog 18.11.23
Adria
:
Brda
zapisnik
Adria
:
Idrija U9
zapisnik
Adria
:
Primorje U8
zapisnik
Adria
:
Idrija U8
zapisnik
13. krog 29.10.23
Bilje U9
:
Brda
zapisnik
Bilje U9
:
Vodice Šempas
zapisnik
Bilje U9
:
Bilje U8
zapisnik
16. krog 28.10.23
DMN Gorica
:
Oplast Kobarid
zapisnik
DMN Gorica
:
Gorica U8
zapisnik
DMN Gorica
:
Gorica U9
zapisnik
15. krog 28.10.23
Primorje U9
:
Primorje U8
zapisnik
Primorje U9
:
Vipava
zapisnik
Primorje U9
:
Ledine
zapisnik
14. krog 28.10.23
Adria
:
Idrija U9
zapisnik
Adria
:
Hidria Tolmin
zapisnik
Adria
:
Idrija U8
zapisnik
Adria
:
Renče
zapisnik
9. krog 14.10.23
Idrija U9
:
Gorica U9
zapisnik
Idrija U9
:
Vodice Šempas
zapisnik
Idrija U9
:
Primorje U8
zapisnik
Idrija U9
:
Idrija U8
zapisnik
12. krog 14.10.23
Vipava
:
DMN Gorica
zapisnik
Vipava
:
Hidria Tolmin
zapisnik
Vipava
:
Bilje U9
zapisnik
11. krog 14.10.23
Renče
:
Gorica U8
zapisnik
Renče
:
Bilje U8
zapisnik
Renče
:
Ledine
zapisnik
10. krog 14.10.23
Brda
:
Oplast Kobarid
zapisnik
Brda
:
Primorje U9
zapisnik
Brda
:
Adria
zapisnik
6. krog 30.09.23
Hidria Tolmin
:
Bilje U8
zapisnik
Hidria Tolmin
:
Brda
zapisnik
5. krog 30.09.23
Ledine
:
Bilje U9
zapisnik
Ledine
:
Renče
zapisnik
Ledine
:
Adria
zapisnik
4. krog 16.09.23
Vodice Šempas
:
Primorje U8
zapisnik
Vodice Šempas
:
Renče
zapisnik
Vodice Šempas
:
Brda
zapisnik
3. krog 16.09.23
Bilje U9
:
Gorica U9
zapisnik
Bilje U9
:
Adria
zapisnik
Bilje U9
:
Bilje U8
zapisnik
2. krog 16.09.23
Oplast Kobarid
:
DMN Gorica
zapisnik
Oplast Kobarid
:
Hidria Tolmin
zapisnik
Oplast Kobarid
:
Gorica U8
zapisnik
1. krog 16.09.23
Idrija U9
:
Vipava
zapisnik
Idrija U9
:
Primorje U9
zapisnik
Idrija U9
:
Ledine
zapisnik
Idrija U9
:
Idrija U8
zapisnik
REZULTATI TEKEM
©
MNZ Nova Gorica
| Izvedba:
Dejan