DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 05.12.23 ob 11:27
Primorska liga mladincev U19 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.12.23 ob 11.00
Hidria Tolmin : Brda
Športni park Log, Tolmin
GS:Kurinčič Marko  
1S:Leban Patrik 2S:Krapež Andraž
Primorska liga kadetov U17 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.11.23 ob 16.30
Adria : Hidria Tolmin
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:Lavrenčič Rok  
D:Komel Bogdan
02.12.23 ob 11.00
PRELOŽENO
Izola : Idrija
Mestni stadion Izola
GS:  
Primorska liga starejših dečkov U15 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.12.23 ob
PRELOŽENO
Brda : Primorje
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:Abdijanović Omer  
D:Wanek Perschl Tina
Primorska liga starejših dečkov U15 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.12.23 ob 11.00
Cerknica : Branik Šmarje
Stadion Malija
GS:Radovanović Blažo  
Primorska liga starejših dečkov U15 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.11.23 ob 17.00
Jadran Dekani : Portorož Piran
Športni park Dekani - igrišče z UT
GS:Valenčič Miha  
13.12.23 ob 18.45
Koper B : Galeb Ankaran
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:Marčeta Sergej  
Primorska liga starejših dečkov U15 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.11.23 ob 17.00
Koper B : Koper A
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:Cah Tomaž  
09.12.23 ob 10.00
Branik Šmarje : Galeb Ankaran
Stadion Malija
GS:Cah Tomaž  
MNZ NG Mlajši dečki U12/13 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
02.12.23 ob
PRELOŽENO
Vodice Šempas : Primorje U12
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:Berginc Tim  
MNZ NG Starejši cicibani U11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.12.23 ob 11.00
Gorica U10 : Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG Starejši cicibani U11 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.11.23 ob 17.30
Ledine : DMN Gorica
Igrišče NK Ledine
GS:  
MNZ NG Starejši cicibani U11 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.11.23 ob 11.00
Hidria Tolmin : Vipava
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
MNZ NG Mlajši cicibani U9 18. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.11.23 ob 09.30
Adria : Idrija U8
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:  

REZULTATI TEKEM