TEKMOVANJA
1. krog 09.09.23
25.11.23
Primorje : Gorica
1 : 2(1 : 1)
09.09.23
Oplast Kobarid : Vipava Komen
14 : 0(9 : 0)
27.09.23
Brda : Hidria Tolmin
1 : 1(0 : 0)
09.09.23
DMN Gorica : Adria
7 : 1(3 : 0)
14.09.23
Železničar Bistrc : Cerknica
1 : 2(1 : 0)
09.09.23
Galeb Ankaran : Branik Šmarje
3 : 0()
08.10.23
Koper A : Koper B
5 : 0(3 : 0)
09.09.23
Portorož Piran : Izola
1 : 1(0 : 1)
12.09.23
Proteus : Jadran Dekani
1 : 2(0 : 1)
2. krog 16.09.23
16.09.23
Cerknica : Jadran Dekani
3 : 1(2 : 0)
17.09.23
Izola : Proteus
1 : 2(1 : 1)
16.09.23
Koper B : Portorož Piran
1 : 2(0 : 2)
16.09.23
Branik Šmarje : Koper A
0 : 25(0 : 10)
16.09.23
Železničar Bistrc : Galeb Ankaran
4 : 1(2 : 0)
17.09.23
Gorica : Adria
1 : 2(0 : 1)
16.09.23
Hidria Tolmin : DMN Gorica
0 : 8(0 : 5)
16.09.23
Vipava Komen : Brda
9 : 3(4 : 0)
16.09.23
Primorje : Oplast Kobarid
1 : 3(1 : 2)
3. krog 23.09.23
23.09.23
Galeb Ankaran : Cerknica
0 : 7(0 : 6)
24.09.23
Koper A : Železničar Bistrc
13 : 0(7 : 0)
23.09.23
Portorož Piran : Branik Šmarje
22 : 0(10 : 0)
27.09.23
Proteus : Koper B
3 : 2(2 : 2)
27.09.23
Jadran Dekani : Izola
2 : 4(2 : 1)
27.09.23
Oplast Kobarid : Gorica
7 : 2(4 : 0)
09.12.23
Brda : Primorje
1 : 5(0 : 2)
23.09.23
DMN Gorica : Vipava Komen
11 : 0(8 : 0)
11.10.23
Adria : Hidria Tolmin
2 : 1(1 : 1)
4. krog 30.09.23
30.09.23
Cerknica : Izola
2 : 0(0 : 0)
30.09.23
Koper B : Jadran Dekani
0 : 3(0 : 1)
12.10.23
Branik Šmarje : Proteus
1 : 11(0 : 6)
30.09.23
Železničar Bistrc : Portorož Piran
2 : 9(2 : 2)
30.09.23
Galeb Ankaran : Koper A
0 : 7(0 : 3)
01.10.23
Gorica : Hidria Tolmin
8 : 1(4 : 0)
28.09.23
Vipava Komen : Adria
0 : 1(0 : 0)
30.09.23
Primorje : DMN Gorica
0 : 5(0 : 3)
30.09.23
Oplast Kobarid : Brda
9 : 1(5 : 0)
5. krog 07.10.23
07.10.23
Koper A : Cerknica
7 : 2(3 : 1)
04.10.23
Portorož Piran : Galeb Ankaran
10 : 0(5 : 0)
25.10.23
Proteus : Železničar Bistrc
1 : 2(1 : 1)
04.10.23
Jadran Dekani : Branik Šmarje
11 : 0(6 : 0)
04.10.23
Izola : Koper B
3 : 1(1 : 1)
07.10.23
Brda : Gorica
6 : 0(3 : 0)
07.10.23
DMN Gorica : Oplast Kobarid
6 : 2(2 : 0)
07.10.23
Adria : Primorje
2 : 1(1 : 0)
07.10.23
Hidria Tolmin : Vipava Komen
1 : 1(1 : 0)
6. krog 14.10.23
18.10.23
Gorica : Vipava Komen
1 : 6(1 : 2)
14.10.23
Primorje : Hidria Tolmin
4 : 1(2 : 1)
14.10.23
Oplast Kobarid : Adria
9 : 4(5 : 0)
14.10.23
Brda : DMN Gorica
1 : 4(1 : 1)
18.10.23
Cerknica : Koper B
4 : 2(1 : 0)
25.11.23
Branik Šmarje : Izola
1 : 3(1 : 2)
16.10.23
Železničar Bistrc : Jadran Dekani
5 : 2(1 : 1)
14.10.23
Galeb Ankaran : Proteus
2 : 5(1 : 3)
15.10.23
Koper A : Portorož Piran
4 : 1(2 : 0)
7. krog 21.10.23
25.10.23
Portorož Piran : Cerknica
3 : 3(1 : 2)
21.10.23
Proteus : Koper A
5 : 3(3 : 2)
24.10.23
Jadran Dekani : Galeb Ankaran
6 : 0(4 : 0)
22.10.23
Izola : Železničar Bistrc
2 : 0(0 : 0)
26.10.23
Koper B : Branik Šmarje
14 : 1(6 : 0)
21.10.23
DMN Gorica : Gorica
0 : 4(0 : 2)
21.10.23
Adria : Brda
6 : 1(2 : 1)
18.10.23
Hidria Tolmin : Oplast Kobarid
0 : 9(0 : 5)
21.10.23
Vipava Komen : Primorje
2 : 6(2 : 4)
8. krog 28.10.23
28.10.23
Gorica : Primorje
2 : 1(1 : 0)
28.10.23
Vipava Komen : Oplast Kobarid
3 : 5(2 : 3)
28.10.23
Hidria Tolmin : Brda
1 : 3(1 : 1)
08.11.23
Adria : DMN Gorica
0 : 6(0 : 5)
16.12.23
Cerknica : Branik Šmarje
6 : 0(3 : 0)
29.10.23
Železničar Bistrc : Koper B
3 : 1(2 : 0)
28.10.23
Galeb Ankaran : Izola
2 : 3(1 : 3)
28.10.23
Koper A : Jadran Dekani
5 : 0(4 : 0)
09.11.23
Portorož Piran : Proteus
4 : 2(1 : 1)
9. krog 11.11.23
11.11.23
Adria : Gorica
2 : 0(2 : 0)
11.11.23
DMN Gorica : Hidria Tolmin
7 : 0(4 : 0)
11.11.23
Brda : Vipava Komen
0 : 0(0 : 0)
11.11.23
Oplast Kobarid : Primorje
7 : 1(2 : 0)
29.11.23
Brda : Vipava Komen
8 : 0(4 : 0)
11.11.23
Proteus : Cerknica
2 : 4(0 : 3)
15.11.23
Jadran Dekani : Portorož Piran
2 : 9(2 : 2)
11.11.23
Izola : Koper A
2 : 1(1 : 1)
13.12.23
Koper B : Galeb Ankaran
6 : 1(4 : 1)
11.11.23
Branik Šmarje : Železničar Bistrc
0 : 8(0 : 4)
10. krog 18.11.23
18.11.23
Gorica : Oplast Kobarid
4 : 0(1 : 0)
18.11.23
Primorje : Brda
3 : 4(1 : 2)
18.11.23
Vipava Komen : DMN Gorica
0 : 4(0 : 4)
18.11.23
Hidria Tolmin : Adria
2 : 2(1 : 0)
19.11.23
Cerknica : Železničar Bistrc
3 : 0(2 : 0)
09.12.23
Branik Šmarje : Galeb Ankaran
0 : 3(0 : 1)
15.11.23
Koper B : Koper A
0 : 8(0 : 4)
18.11.23
Izola : Portorož Piran
1 : 2(0 : 1)
19.11.23
Jadran Dekani : Proteus
3 : 1(2 : 1)
11. krog 02.03.24
02.03.24
Železničar Bistrc : prost
02.03.24
Koper A : Bilje
02.03.24
Vipava Komen : Cerknica
02.03.24
Brda : Proteus
02.03.24
Jadran Dekani : Primorje
02.03.24
Gorica : Koper B
02.03.24
Oplast Kobarid : Galeb Ankaran
11. krog 03.03.24
03.03.24
Portorož Piran : prost
03.03.24
DMN Gorica : Hidria Tolmin
02.03.24
Adria : Izola
12. krog 09.03.24
09.03.24
prost : Galeb Ankaran
09.03.24
Koper B : Oplast Kobarid
09.03.24
Primorje : Gorica
09.03.24
Proteus : Jadran Dekani
09.03.24
Cerknica : Brda
09.03.24
Bilje : Vipava Komen
09.03.24
Železničar Bistrc : Koper A
12. krog 10.03.24
10.03.24
prost : Izola
10.03.24
Hidria Tolmin : Adria
10.03.24
Portorož Piran : DMN Gorica
13. krog 16.03.24
16.03.24
Koper A : prost
16.03.24
Vipava Komen : Železničar Bistrc
16.03.24
Brda : Bilje
16.03.24
Jadran Dekani : Cerknica
16.03.24
Gorica : Proteus
16.03.24
Oplast Kobarid : Primorje
16.03.24
Galeb Ankaran : Koper B
13. krog 17.03.24
17.03.24
DMN Gorica : prost
17.03.24
Adria : Portorož Piran
17.03.24
Izola : Hidria Tolmin
14. krog 23.03.24
23.03.24
prost : Koper B
23.03.24
Primorje : Galeb Ankaran
23.03.24
Proteus : Oplast Kobarid
23.03.24
Cerknica : Gorica
23.03.24
Bilje : Jadran Dekani
23.03.24
Železničar Bistrc : Brda
23.03.24
Koper A : Vipava Komen
14. krog 24.03.24
24.03.24
prost : Hidria Tolmin
24.03.24
Portorož Piran : Izola
24.03.24
DMN Gorica : Adria
15. krog 06.04.24
06.04.24
Vipava Komen : prost
06.04.24
Brda : Koper A
06.04.24
Jadran Dekani : Železničar Bistrc
06.04.24
Gorica : Bilje
06.04.24
Oplast Kobarid : Cerknica
06.04.24
Galeb Ankaran : Proteus
06.04.24
Koper B : Primorje
15. krog 07.04.24
07.04.24
Adria : prost
07.04.24
Izola : DMN Gorica
07.04.24
Hidria Tolmin : Portorož Piran
16. krog 13.04.24
13.04.24
prost : Primorje
13.04.24
Proteus : Koper B
13.04.24
Cerknica : Galeb Ankaran
13.04.24
Bilje : Oplast Kobarid
13.04.24
Železničar Bistrc : Gorica
13.04.24
Koper A : Jadran Dekani
13.04.24
Vipava Komen : Brda
16. krog 14.04.24
14.04.24
prost : Portorož Piran
14.04.24
Hidria Tolmin : DMN Gorica
14.04.24
Izola : Adria
17. krog 20.04.24
20.04.24
Brda : prost
20.04.24
Jadran Dekani : Vipava Komen
20.04.24
Gorica : Koper A
20.04.24
Oplast Kobarid : Železničar Bistrc
20.04.24
Galeb Ankaran : Bilje
20.04.24
Koper B : Cerknica
20.04.24
Primorje : Proteus
17. krog 21.04.24
21.04.24
Izola : prost
21.04.24
Adria : Hidria Tolmin
21.04.24
DMN Gorica : Portorož Piran
18. krog 27.04.24
27.04.24
prost : Proteus
27.04.24
Cerknica : Primorje
27.04.24
Bilje : Koper B
27.04.24
Železničar Bistrc : Galeb Ankaran
27.04.24
Koper A : Oplast Kobarid
27.04.24
Vipava Komen : Gorica
27.04.24
Brda : Jadran Dekani
18. krog 28.04.24
28.04.24
prost : DMN Gorica
28.04.24
Portorož Piran : Adria
28.04.24
Hidria Tolmin : Izola
19. krog 11.05.24
11.05.24
Jadran Dekani : prost
11.05.24
Gorica : Brda
11.05.24
Oplast Kobarid : Vipava Komen
11.05.24
Galeb Ankaran : Koper A
11.05.24
Koper B : Železničar Bistrc
11.05.24
Primorje : Bilje
11.05.24
Proteus : Cerknica
19. krog 12.05.24
12.05.24
Hidria Tolmin : prost
12.05.24
Izola : Portorož Piran
12.05.24
Adria : DMN Gorica
20. krog 18.05.24
18.05.24
prost : Cerknica
18.05.24
Bilje : Proteus
18.05.24
Železničar Bistrc : Primorje
18.05.24
Koper A : Koper B
18.05.24
Vipava Komen : Galeb Ankaran
18.05.24
Brda : Oplast Kobarid
18.05.24
Jadran Dekani : Gorica
20. krog 19.05.24
19.05.24
prost : Adria
19.05.24
DMN Gorica : Izola
19.05.24
Portorož Piran : Hidria Tolmin
21. krog 25.05.24
25.05.24
Gorica : prost
25.05.24
Oplast Kobarid : Jadran Dekani
25.05.24
Galeb Ankaran : Brda
25.05.24
Koper B : Vipava Komen
25.05.24
Primorje : Koper A
25.05.24
Proteus : Železničar Bistrc
25.05.24
Cerknica : Bilje
22. krog 01.06.24
01.06.24
prost : Bilje
01.06.24
Železničar Bistrc : Cerknica
01.06.24
Koper A : Proteus
01.06.24
Vipava Komen : Primorje
01.06.24
Brda : Koper B
01.06.24
Jadran Dekani : Galeb Ankaran
01.06.24
Gorica : Oplast Kobarid
23. krog 08.06.24
08.06.24
Oplast Kobarid : prost
08.06.24
Galeb Ankaran : Gorica
08.06.24
Koper B : Jadran Dekani
08.06.24
Primorje : Brda
08.06.24
Proteus : Vipava Komen
08.06.24
Cerknica : Koper A
08.06.24
Bilje : Železničar Bistrc

REZULTATI TEKEM