TEKMOVANJA
LESTVICA 10. krog 18.11.23
KLUB
ŠT
Z
N
P
GR
1.
10
9
0
1
58:8
27
2.
10
8
1
1
36:16
25
3.
10
8
0
2
78:10
24
4.
10
8
0
2
65:22
24
5.
10
7
2
1
63:16
23
6.
10
6
1
3
20:14
19
7.
10
6
1
3
22:28
19
8.
10
5
0
5
33:24
15
9.
10
5
0
5
32:28
15
10.
10
5
0
5
24:26
15
11.
10
5
0
5
25:34
15
12.
10
4
1
5
29:38
13
13.
10
3
0
7
23:29
9
14.
10
2
1
7
21:54
7
15.
10
2
0
8
27:33
6
16.
10
2
0
8
12:48
6
17.
10
0
3
7
8:45
3
18.
10
0
0
10
3:106
0
19.
0
0
0
0
0:0
0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz ŠT - Število tekem TČ - Število točk GR - gol razlika
REZULTATI
10. krog 18.11.23
Hidria Tolmin
:
Adria
2 : 2 (1 : 0)
Primorje
:
Brda
3 : 4 (1 : 2)
Izola
:
Portorož Piran
1 : 2 (0 : 1)
Vipava Komen
:
DMN Gorica
0 : 4 (0 : 4)
Gorica
:
Oplast Kobarid
4 : 0 (1 : 0)
Cerknica
:
Železničar Bistrc
3 : 0 (2 : 0)
Jadran Dekani
:
Proteus
3 : 1 (2 : 1)
Branik Šmarje
:
Galeb Ankaran
0 : 3 (0 : 1)
9. krog 11.11.23
Proteus
:
Cerknica
2 : 4 (0 : 3)
Adria
:
Gorica
2 : 0 (2 : 0)
DMN Gorica
:
Hidria Tolmin
7 : 0 (4 : 0)
Branik Šmarje
:
Železničar Bistrc
0 : 8 (0 : 4)
Izola
:
Koper A
2 : 1 (1 : 1)
Oplast Kobarid
:
Primorje
7 : 1 (2 : 0)
Brda
:
Vipava Komen
8 : 0 (4 : 0)
Brda
:
Vipava Komen
0 : 0 (0 : 0)
Koper B
:
Galeb Ankaran
6 : 1 (4 : 1)
8. krog 28.10.23
Gorica
:
Primorje
2 : 1 (1 : 0)
Galeb Ankaran
:
Izola
2 : 3 (1 : 3)
Vipava Komen
:
Oplast Kobarid
3 : 5 (2 : 3)
Hidria Tolmin
:
Brda
1 : 3 (1 : 1)
Železničar Bistrc
:
Koper B
3 : 1 (2 : 0)
Koper A
:
Jadran Dekani
5 : 0 (4 : 0)
Adria
:
DMN Gorica
0 : 6 (0 : 5)
Portorož Piran
:
Proteus
4 : 2 (1 : 1)
Cerknica
:
Branik Šmarje
6 : 0 (3 : 0)
7. krog 14.10.23
Hidria Tolmin
:
Oplast Kobarid
0 : 9 (0 : 5)
DMN Gorica
:
Gorica
0 : 4 (0 : 2)
Vipava Komen
:
Primorje
2 : 6 (2 : 4)
Proteus
:
Koper A
5 : 3 (3 : 2)
Adria
:
Brda
6 : 1 (2 : 1)
Izola
:
Železničar Bistrc
2 : 0 (0 : 0)
Jadran Dekani
:
Galeb Ankaran
6 : 0 (4 : 0)
Portorož Piran
:
Cerknica
3 : 3 (1 : 2)
Koper B
:
Branik Šmarje
14 : 1 (6 : 0)
6. krog 14.10.23
Primorje
:
Hidria Tolmin
4 : 1 (2 : 1)
Brda
:
DMN Gorica
1 : 4 (1 : 1)
Galeb Ankaran
:
Proteus
2 : 5 (1 : 3)
Oplast Kobarid
:
Adria
9 : 4 (5 : 0)
Koper A
:
Portorož Piran
4 : 1 (2 : 0)
Železničar Bistrc
:
Jadran Dekani
5 : 2 (1 : 1)
Cerknica
:
Koper B
4 : 2 (1 : 0)
Gorica
:
Vipava Komen
1 : 6 (1 : 2)
Branik Šmarje
:
Izola
1 : 3 (1 : 2)
5. krog 07.10.23
Portorož Piran
:
Galeb Ankaran
10 : 0 (5 : 0)
Jadran Dekani
:
Branik Šmarje
11 : 0 (6 : 0)
Izola
:
Koper B
3 : 1 (1 : 1)
Brda
:
Gorica
6 : 0 (3 : 0)
Koper A
:
Cerknica
7 : 2 (3 : 1)
Hidria Tolmin
:
Vipava Komen
1 : 1 (1 : 0)
DMN Gorica
:
Oplast Kobarid
6 : 2 (2 : 0)
Adria
:
Primorje
2 : 1 (1 : 0)
Proteus
:
Železničar Bistrc
1 : 2 (1 : 1)
4. krog 30.09.23
Vipava Komen
:
Adria
0 : 1 (0 : 0)
Oplast Kobarid
:
Brda
9 : 1 (5 : 0)
Cerknica
:
Izola
2 : 0 (0 : 0)
Galeb Ankaran
:
Koper A
0 : 7 (0 : 3)
Primorje
:
DMN Gorica
0 : 5 (0 : 3)
Gorica
:
Hidria Tolmin
8 : 1 (4 : 0)
Koper B
:
Jadran Dekani
0 : 3 (0 : 1)
Železničar Bistrc
:
Portorož Piran
2 : 9 (2 : 2)
Branik Šmarje
:
Proteus
1 : 11 (0 : 6)
3. krog 23.09.23
DMN Gorica
:
Vipava Komen
11 : 0 (8 : 0)
Galeb Ankaran
:
Cerknica
0 : 7 (0 : 6)
Portorož Piran
:
Branik Šmarje
22 : 0 (10 : 0)
Koper A
:
Železničar Bistrc
13 : 0 (7 : 0)
Jadran Dekani
:
Izola
2 : 4 (2 : 1)
Proteus
:
Koper B
3 : 2 (2 : 2)
Oplast Kobarid
:
Gorica
7 : 2 (4 : 0)
Adria
:
Hidria Tolmin
2 : 1 (1 : 1)
Brda
:
Primorje
1 : 5 (0 : 2)
2. krog 16.09.23
Primorje
:
Oplast Kobarid
1 : 3 (1 : 2)
Vipava Komen
:
Brda
9 : 3 (4 : 0)
Cerknica
:
Jadran Dekani
3 : 1 (2 : 0)
Hidria Tolmin
:
DMN Gorica
0 : 8 (0 : 5)
Branik Šmarje
:
Koper A
0 : 25 (0 : 10)
Gorica
:
Adria
1 : 2 (0 : 1)
Izola
:
Proteus
1 : 2 (1 : 1)
Koper B
:
Portorož Piran
1 : 2 (0 : 2)
Železničar Bistrc
:
Galeb Ankaran
4 : 1 (2 : 0)
1. krog 09.09.23
Oplast Kobarid
:
Vipava Komen
14 : 0 (9 : 0)
DMN Gorica
:
Adria
7 : 1 (3 : 0)
Portorož Piran
:
Izola
1 : 1 (0 : 1)
Železničar Bistrc
:
Cerknica
1 : 2 (1 : 0)
Proteus
:
Jadran Dekani
1 : 2 (0 : 1)
Brda
:
Hidria Tolmin
1 : 1 (0 : 0)
Koper A
:
Koper B
5 : 0 (3 : 0)
Galeb Ankaran
:
Branik Šmarje
3 : 0 ()
Primorje
:
Gorica
1 : 2 (1 : 1)

REZULTATI TEKEM