2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 23/24
Zapisnik: 10. krog 07.10.23
TEKMA: Kalcer Radomlje - AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 0 (0 : 0)
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik Lazarević Mile
1. pomočnik: Ponjavić Marko
2. pomočnik: Bajželj Domen
Delegat: Setnikar Gojko
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
1
Jelić Luka (V)
2
Pevc Carrera Gabriel
3
Volčanšek Matija
5
Pantić Miljan
6
Boltar Žan
7
Koželj Lovro
9
Beljkaš Maksim Vid
10
Milojević Nemanja (K)
11
Muminović Alen
18
Golob Miha
22
Pate Anej
AH Vrtač Triglav Kranj
Priimek in ime
2
Ugljanin Alen
3
Jamnik Kostić Drejc
5
Varagić Aleksij
6
Breznik Vid (K)
7
Kukavica Inas
8
Bedenik Mitja
9
Rajlić Ognjen
10
Jemec Blaž
11
Božić Mateo
12
Krasniqi Ilaz (V)
18
Orlič Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
8
Kaučič Klemen
14
Kauković Denis
16
Tatarovac Rocco
19
Kraševec Jon
20
Ugwaegbunam Juvančič Vid Chinoso
27
Žinko David
29
Corn Gal
Trener
Baskera Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Čadež Anže (V)
4
Glogovčan Jernej
14
Sever Peter
15
Božič Beno
16
Loncaric Tim
17
Povšič Luka
19
Begovič Žan
Trener
Bučan Uroš
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     9 - Beljkaš Maksim Vid (70')
2 : 0     20 - Ugwaegbunam Juvančič Vid Chinoso (87')
3 : 0     9 - Beljkaš Maksim Vid (89')
AH Vrtač Triglav Kranj
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
5 - Pantić Miljan (32')
22 - Pate Anej (72')
11 - Muminović Alen (74')
8 - Kaučič Klemen (80')
10 - Milojević Nemanja (90')
AH Vrtač Triglav Kranj
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
46'
8 - Kaučič Klemen
46'
7 - Koželj Lovro
75'
20 - Ugwaegbunam Juvančič Vid Chinoso
75'
11 - Muminović Alen
90'
19 - Kraševec Jon
90'
18 - Golob Miha
AH Vrtač Triglav Kranj
Minuta
Igralec
59'
4 - Glogovčan Jernej
59'
18 - Orlič Luka
73'
19 - Begovič Žan
73'
8 - Bedenik Mitja
79'
14 - Sever Peter
79'
11 - Božić Mateo
86'
15 - Božič Beno
86'
3 - Jamnik Kostić Drejc

REZULTATI TEKEM

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 23/24
27. krog 19.05.24
Arne Tabor 69 : Primorje 4 : 1
Tabor Sežana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 2