Transfrontaliero U15 22/23
Zapisnik: 3. krog / 3. giornata 01.03.23
TEKMA: Adria - Pro Cervignano 6 : 4 (2 : 2)
Miren - Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr. Gledalcev: 20
Glavni sodnik Abdijanović Omer
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat: Wanek Perschl Tina
POSTAVI
Adria
Priimek in ime
1
Smajić Enes (V,K)
2
Bizjak Tristan
3
Štukelj David
4
Budin Rafael
5
Kovic Tom
6
Mezinec Tobias
7
Fabijan Nik
8
Povšič Tilen
9
Džafić Harun
10
Štanta David
11
Šavor Nik
Pro Cervignano
Priimek in ime
1
Buzzolo Evan (V)
2
Boancata F. Daniel
3
Sadibasic Ajman
4
Di Feola Gianluca (K)
5
Catinella Vincenzo
6
Pontel Simone
7
Canovic Inas
8
Canovic Daris
9
Bidussi Andrea
10
Sankovic Petar
11
Sarnelli Cristian
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Berginc Tim (V)
14
Pahor Naj
16
Šantak Aleks
17
Božič Nik
Trener
Brecelj Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
El Farissi Rayane
14
Benincasa Riccardo
15
Del PIn Gabriele
16
Mausolle Luigi
17
Alcu Emir
18
Lorefice Nikolas
Trener
STRELCI
Adria
1 : 0     10 - Štanta David (6')
2 : 2     10 - Štanta David (24')
3 : 4     10 - Štanta David (44')
4 : 4     10 - Štanta David (51')
5 : 4     10 - Štanta David (56')11m
6 : 4     10 - Štanta David (69')
Pro Cervignano
1 : 1     9 - Bidussi Andrea (19')
1 : 2     10 - Sankovic Petar (21')
2 : 3     9 - Bidussi Andrea (26')
2 : 4     11 - Sarnelli Cristian (35')
OPOMINJANI
Adria
Pro Cervignano
2 - Boancata F. Daniel (20')
17 - Alcu Emir (53')
6 - Pontel Simone (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Adria
Minuta
Igralec
47'
16 - Šantak Aleks
47'
11 - Šavor Nik
69'
12 - Berginc Tim
69'
1 - Smajić Enes
69'
14 - Pahor Naj
69'
9 - Džafić Harun
Pro Cervignano
Minuta
Igralec
36'
16 - Mausolle Luigi
36'
5 - Catinella Vincenzo
36'
17 - Alcu Emir
36'
9 - Bidussi Andrea
49'
13 - El Farissi Rayane
49'
3 - Sadibasic Ajman
61'
15 - Del PIn Gabriele
61'
11 - Sarnelli Cristian
61'
14 - Benincasa Riccardo
61'
10 - Sankovic Petar

REZULTATI TEKEM

2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 23/24
27. krog 19.05.24
Arne Tabor 69 : Primorje 4 : 1
Tabor Sežana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 2