3.SNL ZAHOD 18/19
Zapisnik: 25. krog 11.05.19
TEKMA: TKK Tolmin - Adria 6 : 4 (3 : 0)
Tolmin - Športni park Brajda, Tolmin Gledalcev: 220
Glavni sodnik Jerman Danijel
1. pomočnik: Benko Danijel
2. pomočnik: Knafelc Žiga
Delegat: Kokolj Andrej
POSTAVI
TKK Tolmin
Priimek in ime
1
Buassalli Bova Matheus (V)
2
Kutin Tim
3
Kos Gregor
4
Šturm Jani
5
Zornik Tine (K)
6
Rakušček Danjel
7
Šturm Danijel
8
Kavčič Bine
16
Kravanja Tine
17
Kumer Nejc
20
Šuligoj Matija
Adria
Priimek in ime
2
Debenjak Grega
3
Hlede Tine
4
Umek Klemen
7
Komel Vili
11
Lazar Kris
12
Bon Enrico (V)
14
Batič Jakob
16
Torkar Miha
19
Klepac Boštjan
21
Krševan Matic
22
Godnič Matej (K)
Rezervni igralci
Priimek in ime
9
Perše Matic
12
Konec Jaka (V)
13
Rutar Uroš
14
Zabelaj Fitim
15
Kucalović Boban
18
Rutar Luka
21
Perše Dani
Trener
Kragelj Jan
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Urdih Aljoša (V)
5
Majcen Petja
6
Semolic Nikolas
8
Pavlin Rok
9
Žibernik Deni
10
Zovatto Filippo
20
Godnič Matej
Trener
Kristančič Mitja
STRELCI
TKK Tolmin
1 : 0     17 - Kumer Nejc (14')
2 : 0     4 - Šturm Jani (14')
3 : 0     4 - Šturm Jani (28')
4 : 1     7 - Šturm Danijel (61')
5 : 3     21 - Perše Dani (75')
6 : 3     7 - Šturm Danijel (85')
Adria
3 : 1     2 - Debenjak Grega (47')
4 : 2     2 - Debenjak Grega (63')
4 : 3     2 - Debenjak Grega (73')
6 : 4     4 - Umek Klemen (92')
OPOMINJANI
TKK Tolmin
Adria
7 - Komel Vili (40')
5 - Majcen Petja (65')
3 - Hlede Tine (76')
IZKLJUČENI
MENJAVE
TKK Tolmin
Minuta
Igralec
46'
21 - Perše Dani
46'
6 - Rakušček Danjel
72'
15 - Kucalović Boban
72'
17 - Kumer Nejc
82'
18 - Rutar Luka
82'
16 - Kravanja Tine
Adria
Minuta
Igralec
46'
5 - Majcen Petja
46'
21 - Krševan Matic
46'
8 - Pavlin Rok
46'
11 - Lazar Kris
90'
9 - Žibernik Deni
90'
14 - Batič Jakob
90'
10 - Zovatto Filippo
90'
2 - Debenjak Grega
90'
20 - Godnič Matej
90'
7 - Komel Vili

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0