Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 18.krog 21.04.18
TEKMA: Renče - Koper B 0 : 8 (0 : 5)
Renče - Igrišče Renče Gledalcev: 35
Glavni sodnik Kurinčič Marko
1. pomočnik: Rustja Matej
2. pomočnik: Leban Patrik
Delegat: Komel Otmar
POSTAVI
Renče
Priimek in ime
Rojen
2
Persič Tilen
13.02.89
3
Petrevčič Jure
18.03.91
4
Turel Ivo (K)
18.11.82
5
Sosolič Mojmir
09.02.75
6
Pirih Masimo
02.02.96
7
Prinčič Andraž
02.02.97
8
Blaško Sebastjan
11.09.82
9
Kocina Patrik
16.06.97
10
Leban Martin
14.07.94
11
Kerševan Goran
05.09.90
26
Soban Luka (V)
26.11.88
Koper B
Priimek in ime
Rojen
2
Opara Žiga
16.03.98
5
Šantić Andrej (K)
11.10.73
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
12
Grlj Antonio (V)
19.06.92
16
Fatić Edin
21.05.97
19
Čavalić Amir
22.09.98
21
Angov Dejan
21.12.97
23
Tomić Željko
21.12.85
30
Štromajer Jaka
27.07.83
32
Petrović Matija
14.09.93
33
Stojadinović Milojica
06.05.89
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Talić Senjadin
17.10.81
14
Podgornik Matevž
01.03.94
15
Soares Lopes Euclides Antonio
24.03.80
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Lebar Antonio
07.09.98
15
Suzuki Rio
15.07.98
18
Beganović Alen
22.04.98
40
Nenezić Igor (V)
23.03.84
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Trener
Milinović Damir
STRELCI
Renče
Koper B
0 : 1     33 - Stojadinović Milojica (23')
0 : 2     16 - Fatić Edin (29')
0 : 3     23 - Tomić Željko (31')
0 : 4     23 - Tomić Željko (35')
0 : 5     30 - Štromajer Jaka (42')
0 : 6     16 - Fatić Edin (48')
0 : 7     23 - Tomić Željko (50')
0 : 8     16 - Fatić Edin (82')
OPOMINJANI
Renče
Koper B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Renče
Minuta
Igralec
46'
15 - Soares Lopes Euclides Antonio
46'
8 - Blaško Sebastjan
68'
13 - Talić Senjadin
68'
11 - Kerševan Goran
74'
14 - Podgornik Matevž
74'
15 - Soares Lopes Euclides Antonio
Koper B
Minuta
Igralec
55'
4 - Lebar Antonio
55'
19 - Čavalić Amir
56'
15 - Suzuki Rio
56'
30 - Štromajer Jaka
58'
18 - Beganović Alen
58'
33 - Stojadinović Milojica
68'
50 - Maslić Aleksander
68'
5 - Šantić Andrej

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
21. krog 20.05.18
Nš Ankaran : Koper B 0 : 2
Korte Avtoplus : Cerknica 2 : 0
Komen : Košana 2 : 1
Renče : Rakek 6 : 0