Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 17.krog 15.04.18
TEKMA: Komen - Nš Ankaran 0 : 3 (0 : 3)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 70
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Rustja Matej
2. pomočnik: Mask Sara
Delegat: Horvat Tomaž
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
1
Dokič Denis (V)
01.05.88
20
Gregorič Kristjan
03.03.81
21
Colja Jan
29.08.91
23
Luin Jure
18.12.93
24
Ličen Anej
07.07.82
25
Adamič Primož
12.07.82
26
Grmek Matej
13.12.88
28
Colja Jure
30.08.84
29
Grahor Žan
27.05.98
30
Grmek Matjaž (K)
18.09.87
33
Furlan Dominik
07.12.98
Nš Ankaran
Priimek in ime
Rojen
1
Strle Domen (V)
01.08.94
2
Jakomin Saša
15.03.73
4
Perčič Terens
10.01.83
5
Crevatin Marko (K)
04.05.78
9
Lekić Niki
27.12.87
10
Baruca Kevin
02.03.98
13
Avdič Dean
18.07.87
16
Fantinič Jakob
24.09.91
17
Jaćimović Aleš
15.09.86
20
Stopar Luka
13.06.86
22
Kvasič Denis
11.08.78
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Trampuž Kris (V)
03.02.98
18
Ferfolja Matej
22.11.81
19
Fabiani Tine
24.05.00
22
Čuk Tadej
10.01.85
27
Šakanović Halid
02.05.83
31
Pahor Primož
23.01.88
32
Rojc Jernej
08.09.90
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Jakomin Tomaž
19.03.89
6
Čermelj Peter
12.05.80
8
Ugrin Uroš
04.08.89
14
Kolarič Keni
08.02.90
15
Raičić David
27.10.98
19
Kerma Boštjan
17.08.77
Trener
Vučkovič Dalibor
STRELCI
Komen
Nš Ankaran
0 : 1     2 - Jakomin Saša (21')
0 : 2     20 - Stopar Luka (27')
0 : 3     13 - Avdič Dean (34')
OPOMINJANI
Komen
24 - Ličen Anej (43')
Nš Ankaran
3 - Jakomin Tomaž (71')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
46'
18 - Ferfolja Matej
46'
21 - Colja Jan
79'
32 - Rojc Jernej
79'
26 - Grmek Matej
85'
19 - Fabiani Tine
85'
23 - Luin Jure
85'
27 - Šakanović Halid
85'
25 - Adamič Primož
Nš Ankaran
Minuta
Igralec
46'
3 - Jakomin Tomaž
46'
5 - Crevatin Marko
57'
8 - Ugrin Uroš
57'
9 - Lekić Niki
67'
19 - Kerma Boštjan
67'
2 - Jakomin Saša
76'
14 - Kolarič Keni
76'
16 - Fantinič Jakob
76'
15 - Raičić David
76'
10 - Baruca Kevin

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1
Košana : Komen 1 : 1