Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 13.krog 18.03.18
TEKMA: Komen - Rakek 7 : 4 (4 : 0)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 70
Glavni sodnik Tozan Mateo
1. pomočnik: Radujko Aleksander
2. pomočnik: Radujko Đorđe
Delegat: Špacal Adrijan
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
1
Trampuž Kris (V)
03.02.98
2
Colja Jure
30.08.84
3
Rončel Andraž
04.12.92
4
Luin Jure
18.12.93
5
Ferfolja Matej (K)
22.11.81
6
Volčič Niko
23.10.88
7
Grahor Žan
27.05.98
9
Adamič Primož
12.07.82
10
Grmek Matej
13.12.88
11
Furlan Dominik
07.12.98
20
Colja Jan
29.08.91
Rakek
Priimek in ime
Rojen
1
Sever Gregor (V)
29.04.94
2
Mulec Nejc
24.05.95
3
Mašič Meles
09.08.96
4
Steržaj Jaka (K)
23.06.86
5
Bešić Alen
24.09.94
6
Ileršič Jan
29.05.00
7
Opeka Vito
21.06.92
10
Ždralić Mirhad
23.11.93
12
Alidžanović Danijel
06.10.90
14
Lukman Patrik
01.06.96
17
Sever Blaž
29.04.94
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Dokič Denis (V)
01.05.88
13
Šakanović Halid
02.05.83
14
Fabiani Tine
24.05.00
15
Rojc Jernej
08.09.90
16
Ščuka Matija
28.10.82
17
Gregorič Kristjan
03.03.81
Trener
Žorž Pavel
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Čeganjac Ivan
19.10.86
13
Kovač Marko
29.06.85
Trener
Udovič Jože
STRELCI
Komen
1 : 0     11 - Furlan Dominik (18')
2 : 0     11 - Furlan Dominik (19')
3 : 0     4 - Luin Jure (30')
4 : 0     9 - Adamič Primož (38')
5 : 1     7 - Grahor Žan (62')
6 : 3     9 - Adamič Primož (75')
7 : 4     9 - Adamič Primož (81')
Rakek
4 : 1     4 - Steržaj Jaka (58')
5 : 2     7 - Opeka Vito (65')
5 : 3     5 - Bešić Alen (67')
6 : 4     10 - Ždralić Mirhad (78')
OPOMINJANI
Komen
7 - Grahor Žan (41')
4 - Luin Jure (90')
20 - Colja Jan (92')
10 - Grmek Matej (93')
Rakek
12 - Alidžanović Danijel (35')
7 - Opeka Vito (53')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
46'
14 - Fabiani Tine
46'
5 - Ferfolja Matej
70'
15 - Rojc Jernej
70'
6 - Volčič Niko
83'
13 - Šakanović Halid
83'
9 - Adamič Primož
90'
16 - Ščuka Matija
90'
20 - Colja Jan
Rakek
Minuta
Igralec
46'
9 - Čeganjac Ivan
46'
6 - Ileršič Jan

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1
Košana : Komen 1 : 1