Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 13.krog 17.03.18
TEKMA: Koper B - Košana 5 : 0 (3 : 0)
Koper - ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 200
Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik: Jovičić Slađana
2. pomočnik: Stopar Petra
Delegat: Tomljanović Davor
POSTAVI
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej (K)
07.08.93
5
Šantić Andrej
11.10.73
6
Cvek Kristjan
12.10.99
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
12
Grlj Antonio (V)
19.06.92
16
Fatić Edin
21.05.97
19
Čavalić Amir
22.09.98
23
Tomić Željko
21.12.85
30
Štromajer Jaka
27.07.83
32
Petrović Matija
14.09.93
33
Stojadinović Milojica
06.05.89
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
3
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
8
Penko Andrej
15.08.82
9
Brožič Vid
10.05.99
10
Fidelj Matic
19.09.99
13
Papež Aljaž
15.07.99
15
Morel Žan
03.01.99
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Opara Žiga
16.03.98
11
Meštrić Kristijan
16.04.00
15
Suzuki Rio
15.07.98
17
Popovič Nik
17.04.00
18
Beganović Alen
22.04.98
21
Angov Dejan
21.12.97
31
Zupet Klemen (V)
21.02.99
Trener
Milinović Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Sirnik David
13.09.97
11
Vidmar Klemen
17.11.94
14
Brezovnik Jure
23.11.95
16
Frank Marko
20.05.94
17
Škrlj Aljoša
26.09.94
Trener
Berginc Joško
STRELCI
Koper B
1 : 0     16 - Fatić Edin (23')
2 : 0     23 - Tomić Željko (30')
3 : 0     23 - Tomić Željko (45')11m
4 : 0     16 - Fatić Edin (57')
5 : 0     23 - Tomić Željko (88')
Košana
OPOMINJANI
Koper B
30 - Štromajer Jaka (36')
Košana
8 - Penko Andrej (30')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Koper B
Minuta
Igralec
46'
21 - Angov Dejan
46'
6 - Cvek Kristjan
46'
15 - Suzuki Rio
46'
9 - Plazonja Stjepan
46'
18 - Beganović Alen
46'
3 - Pirjevec Matej
60'
17 - Popovič Nik
60'
30 - Štromajer Jaka
60'
11 - Meštrić Kristijan
60'
33 - Stojadinović Milojica
Košana
Minuta
Igralec
46'
14 - Brezovnik Jure
46'
9 - Brožič Vid
46'
6 - Sirnik David
46'
5 - Gorup Nik
46'
11 - Vidmar Klemen
46'
10 - Fidelj Matic
65'
17 - Škrlj Aljoša
65'
13 - Papež Aljaž
65'
16 - Frank Marko
65'
2 - Penko Edvard

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1
Košana : Komen 1 : 1