Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 11.krog 12.11.17
TEKMA: Komen - Koper B 0 : 3 (0 : 3)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 250
Glavni sodnik Pirjevec Andrej
1. pomočnik: Pištolac Elvis
2. pomočnik: Oman Tim
Delegat: Komel Otmar
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
2
Colja Jure
30.08.84
3
Ferfolja Matej
22.11.81
4
Luin Jure
18.12.93
5
Žigon Gregor
16.02.89
6
Gregorič Kristjan (K)
03.03.81
7
Rončel Andraž
04.12.92
8
Grmek Matjaž
18.09.87
9
Adamič Primož
12.07.82
10
Volčič Niko
23.10.88
11
Colja Jan
29.08.91
21
Trampuž Kris (V)
03.02.98
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
8
Opara Žiga
16.03.98
21
Angov Dejan
21.12.97
23
Tomić Željko
21.12.85
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
52
Ramić Amel
21.03.87
55
Maslić Aleksander
08.11.97
88
Stipaničev Ivo
22.08.89
99
Plazonja Stjepan
02.01.98
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Fabiani Tine
24.05.00
14
Rojc Martin
25.06.87
15
Pahor Primož
23.01.88
16
Rojc Jernej
08.09.90
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Lelić Anel
24.05.01
17
Popovič Nik
17.04.00
25
Čaušević Aron
03.03.95
29
Meštrić Kristijan
16.04.00
30
Šantić Andrej
11.10.73
31
Pernat Mario
19.08.98
Trener
Milinović Damir
STRELCI
Komen
Koper B
0 : 1     21 - Angov Dejan (8')
0 : 2     99 - Plazonja Stjepan (11')
0 : 3     23 - Tomić Željko (45')
OPOMINJANI
Komen
5 - Žigon Gregor (20')
4 - Luin Jure (24')
13 - Fabiani Tine (69')
21 - Trampuž Kris (80')
Koper B
52 - Ramić Amel (32')
8 - Opara Žiga (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
55'
13 - Fabiani Tine
55'
10 - Volčič Niko
74'
14 - Rojc Martin
74'
7 - Rončel Andraž
87'
15 - Pahor Primož
87'
9 - Adamič Primož
Koper B
Minuta
Igralec
64'
6 - Lelić Anel
64'
88 - Stipaničev Ivo
75'
17 - Popovič Nik
75'
45 - Stojadinović Milojica
85'
29 - Meštrić Kristijan
85'
52 - Ramić Amel
87'
25 - Čaušević Aron
87'
99 - Plazonja Stjepan

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1
Košana : Komen 1 : 1