Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 10.krog 05.11.17
TEKMA: Koper B - Nš Ankaran 4 : 0 (2 : 0)
Koper - ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 170
Glavni sodnik Pirjevec Andrej
1. pomočnik: Jerman Simon
2. pomočnik: Oman Tim
Delegat: Fatur Branko
POSTAVI
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
11
Stipaničev Ivo
22.08.89
14
Ramić Amel
21.03.87
21
Angov Dejan
21.12.97
22
Rnjak Vladimir
07.02.99
23
Tomić Željko
21.12.85
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Nš Ankaran
Priimek in ime
Rojen
1
Strle Domen (V)
01.08.94
2
Jakomin Saša
15.03.73
3
Jakomin Tomaž
19.03.89
4
Perčič Terens
10.01.83
5
Crevatin Marko (K)
04.05.78
8
Ostojič Sandi
01.11.87
13
Avdič Dean
18.07.87
16
Fantinič Jakob
24.09.91
17
Jaćimović Aleš
15.09.86
21
Kljajić Benjamin
27.06.92
22
Kvasič Denis
11.08.78
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Hrvatin Jure
15.12.99
8
Opara Žiga
16.03.98
10
Jerman Jan
03.02.00
15
Radovanović Blažo
27.06.00
29
Meštrić Kristijan
16.04.00
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
97
Lelić Anel
24.05.01
Trener
Milinović Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
7
Kolarič Dean
26.05.82
10
Ugrin Uroš
04.08.89
11
Dedič Husein
24.10.93
15
Raičić David
27.10.98
19
Kerma Boštjan
17.08.77
20
Hajdarević Almir
23.03.98
Trener
Vučkovič Dalibor
STRELCI
Koper B
1 : 0     9 - Plazonja Stjepan (24')
2 : 0     9 - Plazonja Stjepan (40')
3 : 0     23 - Tomić Željko (65')
4 : 0     9 - Plazonja Stjepan (80')
Nš Ankaran
OPOMINJANI
Koper B
50 - Maslić Aleksander (42')
22 - Rnjak Vladimir (90')
Nš Ankaran
4 - Perčič Terens (51')
3 - Jakomin Tomaž (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Koper B
Minuta
Igralec
57'
97 - Lelić Anel
57'
45 - Stojadinović Milojica
66'
8 - Opara Žiga
66'
14 - Ramić Amel
76'
10 - Jerman Jan
76'
3 - Pirjevec Matej
81'
29 - Meštrić Kristijan
81'
9 - Plazonja Stjepan
84'
15 - Radovanović Blažo
84'
21 - Angov Dejan
Nš Ankaran
Minuta
Igralec
46'
7 - Kolarič Dean
46'
17 - Jaćimović Aleš
61'
11 - Dedič Husein
61'
21 - Kljajić Benjamin
78'
15 - Raičić David
78'
22 - Kvasič Denis
84'
20 - Hajdarević Almir
84'
2 - Jakomin Saša
84'
10 - Ugrin Uroš
84'
16 - Fantinič Jakob

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
12.krog 18.11.17
Košana : Cerknica 1 : 2
Koper B : Plama Podgrad 5 : 0
Rakek : Nš Ankaran 0 : 4
Postojna : Renče 1 : 0
Korte Avtoplus : Komen 3 : 2