Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 10.krog 04.11.17
TEKMA: Košana - Postojna 1 : 1 (1 : 1)
Košana - Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana Gledalcev: 50
Glavni sodnik Poberaj Jakob
1. pomočnik: Orešek Aljaž
2. pomočnik: Kurinčič Marko
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
3
Mazi Tadej
02.01.78
4
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
8
Penko Andrej
15.08.82
9
Brožič Vid
10.05.99
10
Fidelj Matic
19.09.99
15
Morel Žan
03.01.99
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Postojna
Priimek in ime
Rojen
2
Sivčevič Denis (K)
03.06.92
4
Milaković Dejan
28.11.88
8
Petković Goran
05.09.98
11
Moravac Damjan
21.05.87
12
Mršić Dejan (V)
12.04.82
13
Moravac Dejan
07.09.85
17
Španić Dušan
21.05.95
18
Ibrišimović Adis
27.08.93
19
Ferjančič Miha
30.04.96
21
Marić Dean
16.01.92
24
Tiselj Peter
22.09.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Sirnik David
13.09.97
11
Vidmar Klemen
17.11.94
13
Škrlj Aljoša
26.09.94
14
Brezovnik Jure
23.11.95
16
Frank Marko
20.05.94
17
Glažar Luka
23.05.99
18
Brezovnik Klemen
13.06.00
Trener
Berginc Joško
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Plavotič Matej (V)
06.12.98
6
Čeh Žan
17.06.00
7
Uzeiri Fisnik
26.04.96
15
Valenčič Miha
28.08.00
20
Mašić Alen
28.11.89
Trener
Moravac Veljko
STRELCI
Košana
1 : 0     4 - Kovačič Primož (17')
Postojna
1 : 1     13 - Moravac Dejan (46')
OPOMINJANI
Košana
8 - Penko Andrej (77')
2 - Penko Edvard (84')
6 - Sirnik David (89')
Postojna
24 - Tiselj Peter (37')
2 - Sivčevič Denis (37')
21 - Marić Dean (81')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Košana
Minuta
Igralec
63'
13 - Škrlj Aljoša
63'
9 - Brožič Vid
70'
11 - Vidmar Klemen
70'
10 - Fidelj Matic
84'
6 - Sirnik David
84'
2 - Penko Edvard
Postojna
Minuta
Igralec
59'
7 - Uzeiri Fisnik
59'
8 - Petković Goran
63'
15 - Valenčič Miha
63'
18 - Ibrišimović Adis
72'
20 - Mašić Alen
72'
19 - Ferjančič Miha
77'
6 - Čeh Žan
77'
11 - Moravac Damjan
87'
1 - Plavotič Matej
87'
21 - Marić Dean

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
12.krog 18.11.17
Košana : Cerknica 1 : 2
Koper B : Plama Podgrad 5 : 0
Rakek : Nš Ankaran 0 : 4
Postojna : Renče 1 : 0
Korte Avtoplus : Komen 3 : 2