Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 10.krog 04.11.17
TEKMA: Plama Podgrad - Komen 1 : 1 (0 : 1)
Jadran Krvavi potok - Igrišče Jadran, Krvavi Potok Gledalcev: 30
Glavni sodnik Jagunić Patrik
1. pomočnik: Bissachi Kole Aleksandar
2. pomočnik: Cvetković Radovan
Delegat: Pahor Vasja
POSTAVI
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
2
Božič Deni (K)
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
6
Vrh Tine
02.10.92
8
Kirn Matej
01.04.95
10
Tomažič Tadej
16.02.87
11
Škrlj Tim
25.01.97
14
Silić Alen
05.09.91
15
Miklavčič Vid
06.06.97
22
Meš Dragan
22.11.82
23
Mahne Jure
20.11.89
Komen
Priimek in ime
Rojen
1
Trampuž Kris (V)
03.02.98
2
Colja Jure
30.08.84
3
Ličen Anej
07.07.82
4
Žigon Gregor
16.02.89
5
Gregorič Kristjan (K)
03.03.81
6
Adamič Primož
12.07.82
7
Umek Klemen
15.01.96
8
Grmek Matjaž
18.09.87
9
Volčič Niko
23.10.88
10
Grmek Matej
13.12.88
11
Colja Jan
29.08.91
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Baša Martin
11.06.93
9
Đurić Igor
07.08.92
19
Rebec Gašper
02.04.97
20
Jagodnik Mitja
17.06.78
21
Majdanac Adis
27.04.85
Trener
Počkaj Damjan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Rojc Martin
25.06.87
14
Rojc Jernej
08.09.90
15
Fabiani Tine
24.05.00
16
Ferfolja Matej
22.11.81
17
Rončel Andraž
04.12.92
Trener
STRELCI
Plama Podgrad
1 : 1     2 - Božič Deni (52')
Komen
0 : 1     7 - Umek Klemen (24')
OPOMINJANI
Plama Podgrad
15 - Miklavčič Vid (62')
5 - Marinac Igor (70')
21 - Majdanac Adis (88')
Komen
7 - Umek Klemen (19')
10 - Grmek Matej (25')
5 - Gregorič Kristjan (55')
3 - Ličen Anej (74')
IZKLJUČENI
10 - Grmek Matej (43')
MENJAVE
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
51'
9 - Đurić Igor
51'
14 - Silić Alen
64'
20 - Jagodnik Mitja
64'
11 - Škrlj Tim
70'
19 - Rebec Gašper
70'
15 - Miklavčič Vid
76'
21 - Majdanac Adis
76'
8 - Kirn Matej
89'
4 - Baša Martin
89'
22 - Meš Dragan
Komen
Minuta
Igralec
60'
16 - Ferfolja Matej
60'
9 - Volčič Niko
89'
13 - Rojc Martin
89'
3 - Ličen Anej
90'
15 - Fabiani Tine
90'
6 - Adamič Primož

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1
Košana : Komen 1 : 1