Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 9.krog 29.10.17
TEKMA: Komen - Košana 2 : 2 (2 : 0)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 80
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Ozebek Matej
2. pomočnik: Leban Erik
Delegat: Kopač Borut
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
2
Colja Jure
30.08.84
3
Fabiani Tine
24.05.00
4
Umek Klemen
15.01.96
5
Žigon Gregor
16.02.89
6
Gregorič Kristjan
03.03.81
7
Rončel Andraž
04.12.92
8
Ferfolja Matej (K)
22.11.81
9
Adamič Primož
12.07.82
10
Grmek Matjaž
18.09.87
11
Colja Jan
29.08.91
21
Trampuž Kris (V)
03.02.98
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
3
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
6
Sirnik David
13.09.97
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
9
Brožič Vid
10.05.99
10
Fidelj Matic
19.09.99
11
Vidmar Klemen
17.11.94
15
Morel Žan
03.01.99
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Ličen Anej
07.07.82
14
Pahor Primož
23.01.88
15
Rojc Jernej
08.09.90
16
Kavčič Rok
21.02.97
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Brezovnik Klemen
13.06.00
13
Kovačič Janko
18.04.63
14
Brezovnik Jure
23.11.95
16
Frank Marko
20.05.94
18
Papež Aljaž
15.07.99
Trener
STRELCI
Komen
1 : 0     10 - Grmek Matjaž (26')
2 : 0     11 - Colja Jan (43')
Košana
2 : 1     10 - Fidelj Matic (70')
2 : 2     7 - Gombač Tadej (92')11m
OPOMINJANI
Komen
8 - Ferfolja Matej (25')
6 - Gregorič Kristjan (38')
13 - Ličen Anej (80')
16 - Kavčič Rok (84')
21 - Trampuž Kris (92')
4 - Umek Klemen (94')
Košana
10 - Fidelj Matic (11')
5 - Gorup Nik (85')
19 - Brezovnik Gašper (93')
16 - Frank Marko (94')
1 - Zadnik Matej (95')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
57'
13 - Ličen Anej
57'
7 - Rončel Andraž
69'
14 - Pahor Primož
69'
9 - Adamič Primož
74'
16 - Kavčič Rok
74'
3 - Fabiani Tine
90'
15 - Rojc Jernej
90'
6 - Gregorič Kristjan
Košana
Minuta
Igralec
46'
14 - Brezovnik Jure
46'
11 - Vidmar Klemen
88'
16 - Frank Marko
88'
9 - Brožič Vid

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
12.krog 18.11.17
Košana : Cerknica 1 : 2
Koper B : Plama Podgrad 5 : 0
Rakek : Nš Ankaran 0 : 4
Postojna : Renče 1 : 0
Korte Avtoplus : Komen 3 : 2