Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 8.krog 21.10.17
TEKMA: Cerknica - Koper B 0 : 2 (0 : 0)
Cerknica - Igrišče Koleno Cerknica Gledalcev: 100
Glavni sodnik Tozan Mateo
1. pomočnik: Gornik Nejc
2. pomočnik: Knafelc Žiga
Delegat: Stepančič Zdenko
POSTAVI
Cerknica
Priimek in ime
Rojen
1
Lah Gorazd (V)
18.10.94
2
Lovko Jernej
21.02.98
4
Žnidaršič Rok (K)
16.02.90
5
Cvetko Simon
08.10.81
8
Komidar Nejc
27.03.93
10
Bečaj Miha
15.03.89
11
Turšič Urban
14.05.88
15
Štefan Jan
27.09.98
17
Mikuž Gašper
04.09.98
18
Vrenko Peter
05.12.83
19
Križ Anže
12.11.97
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
5
Šantić Andrej
11.10.73
6
Cvek Kristjan
12.10.99
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
21
Angov Dejan
21.12.97
23
Tomić Željko
21.12.85
29
Stipaničev Ivo
22.08.89
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Kužnik Aljaž (V)
08.11.96
13
Praznik Mark
15.01.96
14
Kranjec Nejc
05.04.91
20
Lah Robert
16.11.96
Trener
Palčič Ludvik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
7
Žitko Jure
13.05.00
8
Opara Žiga
16.03.98
14
Ramić Amel
21.03.87
17
Popovič Nik
17.04.00
22
Rnjak Vladimir
07.02.99
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
99
Makiadi Fabrice
10.06.87
Trener
Milinović Damir
STRELCI
Cerknica
Koper B
0 : 1     50 - Maslić Aleksander (48')
0 : 2     45 - Stojadinović Milojica (50')
OPOMINJANI
Cerknica
18 - Vrenko Peter (14')
5 - Cvetko Simon (39')
17 - Mikuž Gašper (42')
Koper B
21 - Angov Dejan (58')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Cerknica
Minuta
Igralec
46'
20 - Lah Robert
46'
19 - Križ Anže
63'
13 - Praznik Mark
63'
2 - Lovko Jernej
80'
14 - Kranjec Nejc
80'
8 - Komidar Nejc
Koper B
Minuta
Igralec
46'
14 - Ramić Amel
46'
6 - Cvek Kristjan
56'
99 - Makiadi Fabrice
56'
9 - Plazonja Stjepan
63'
22 - Rnjak Vladimir
63'
21 - Angov Dejan
70'
8 - Opara Žiga
70'
45 - Stojadinović Milojica
77'
17 - Popovič Nik
77'
23 - Tomić Željko

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
12.krog 18.11.17
Košana : Cerknica 1 : 2
Koper B : Plama Podgrad 5 : 0
Rakek : Nš Ankaran 0 : 4
Postojna : Renče 1 : 0
Korte Avtoplus : Komen 3 : 2