Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 8.krog 21.10.17
TEKMA: Renče - Plama Podgrad 0 : 5 (0 : 0)
Renče - Igrišče Renče Gledalcev: 50
Glavni sodnik Hajdić Osman
1. pomočnik: Rudolf Matjaž
2. pomočnik: Velikonja Ivan
Delegat: Sulič Tomaž
POSTAVI
Renče
Priimek in ime
Rojen
1
Bizjak Marko (V)
12.06.95
2
Persič Tilen
13.02.89
3
Petrevčič Jure
18.03.91
4
Turel Ivo (K)
18.11.82
5
Sosolič Mojmir
09.02.75
6
Prinčič Andraž
02.02.97
7
Černilogar Samo
22.02.90
8
Kocina Patrik
16.06.97
9
Leban Martin
14.07.94
10
Gligorević Igor
02.01.85
11
Kerševan Silver
28.07.88
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
2
Vrh Tine
02.10.92
4
Božič Deni
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
8
Kirn Matej
01.04.95
9
Đurić Igor
07.08.92
11
Škrlj Tim
25.01.97
13
Miklavčič Vid
06.06.97
19
Rebec Gašper
02.04.97
20
Jagodnik Mitja (K)
17.06.78
23
Mahne Jure
20.11.89
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Šuligoj Alan (V)
05.01.89
13
Kerševan Goran
05.09.90
14
Mozetič Vasja
06.06.97
15
Soares Lopes Euclides Antonio
24.03.80
16
Blaško Sebastjan
11.09.82
17
Pirih Masimo
02.02.96
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Šavron David
10.09.94
6
Baša Martin
11.06.93
14
Silić Alen
05.09.91
21
Majdanac Adis
27.04.85
Trener
Počkaj Damjan
STRELCI
Renče
Plama Podgrad
0 : 1     5 - Marinac Igor (71')
0 : 2     23 - Mahne Jure (79')
0 : 3     8 - Kirn Matej (83')
0 : 4     11 - Škrlj Tim (86')
0 : 5     23 - Mahne Jure (88')
OPOMINJANI
Renče
Plama Podgrad
2 - Vrh Tine (12')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Renče
Minuta
Igralec
64'
17 - Pirih Masimo
64'
6 - Prinčič Andraž
73'
14 - Mozetič Vasja
73'
10 - Gligorević Igor
76'
16 - Blaško Sebastjan
76'
2 - Persič Tilen
81'
13 - Kerševan Goran
81'
7 - Černilogar Samo
81'
15 - Soares Lopes Euclides Antonio
81'
11 - Kerševan Silver
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
62'
14 - Silić Alen
62'
20 - Jagodnik Mitja
70'
21 - Majdanac Adis
70'
19 - Rebec Gašper
85'
6 - Baša Martin
85'
5 - Marinac Igor
87'
3 - Šavron David
87'
11 - Škrlj Tim

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
12.krog 18.11.17
Košana : Cerknica 1 : 2
Koper B : Plama Podgrad 5 : 0
Rakek : Nš Ankaran 0 : 4
Postojna : Renče 1 : 0
Korte Avtoplus : Komen 3 : 2