Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 6.krog 08.10.17
TEKMA: Rakek - Koper B 0 : 3 (0 : 2)
Rakek - Športni park Rakek Gledalcev: 40
Glavni sodnik Kurinčič Marko
1. pomočnik: Peljhan Matjaž
2. pomočnik: Jug Tadej
Delegat: Fatur Branko
POSTAVI
Rakek
Priimek in ime
Rojen
2
Mulec Nejc
24.05.95
4
Steržaj Jaka (K)
23.06.86
5
Bešić Alen
24.09.94
8
Opeka Vito
21.06.92
9
Lukman Patrik
01.06.96
10
Ridjič Armin
16.04.90
11
Sever Blaž
29.04.94
12
Der Vladimir (V)
31.05.82
16
Dajčman Danilo
22.01.78
18
Malić Vojislav
10.12.92
19
Alidžanović Danijel
06.10.90
Koper B
Priimek in ime
Rojen
5
Šantić Andrej
11.10.73
7
Žitko Jure
13.05.00
8
Opara Žiga
16.03.98
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
14
Ramić Amel
21.03.87
23
Stipaničev Ivo
22.08.89
29
Čaušević Aron
03.03.95
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Čeganjac Ivan
19.10.86
6
Čeganjac Bojan
20.09.89
7
Avdić Dragan
17.11.90
17
Kovač Marko
29.06.85
Trener
Udovič Jože
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
6
Cvek Kristjan
12.10.99
11
Tepeš Matic
21.07.94
17
Popovič Nik
17.04.00
22
Rnjak Vladimir
07.02.99
25
Androšević Oliver Stjepan
30.01.99
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
Trener
Milinović Damir
STRELCI
Rakek
Koper B
0 : 1     9 - Plazonja Stjepan (8')
0 : 2     9 - Plazonja Stjepan (16')
0 : 3     23 - Stipaničev Ivo (59')
OPOMINJANI
Rakek
2 - Mulec Nejc (27')
6 - Čeganjac Bojan (40')
Koper B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rakek
Minuta
Igralec
60'
3 - Čeganjac Ivan
60'
2 - Mulec Nejc
76'
17 - Kovač Marko
76'
8 - Opeka Vito
87'
7 - Avdić Dragan
87'
10 - Ridjič Armin
Koper B
Minuta
Igralec
46'
6 - Cvek Kristjan
46'
29 - Čaušević Aron
46'
11 - Tepeš Matic
46'
14 - Ramić Amel
46'
3 - Pirjevec Matej
46'
8 - Opara Žiga
46'
25 - Androšević Oliver Stjepan
46'
7 - Žitko Jure
65'
17 - Popovič Nik
65'
45 - Stojadinović Milojica

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0