Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 6.krog 07.10.17
TEKMA: Košana - Korte Avtoplus 3 : 1 (2 : 0)
Košana - Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana Gledalcev: 40
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Lozar Iztok
2. pomočnik: Leban Erik
Delegat: Stepančič Zdenko
POSTAVI
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
4
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
6
Sirnik David
13.09.97
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
9
Brožič Vid
10.05.99
10
Fidelj Matic
19.09.99
11
Vidmar Klemen
17.11.94
15
Morel Žan
03.01.99
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Korte Avtoplus
Priimek in ime
Rojen
1
Romanešen Gregor (V)
22.08.89
2
Jankovič Miha
23.01.81
3
Hodžić Amir
23.10.94
5
Sajinčič Miha
28.10.96
9
Pirc Boštjan
04.12.74
11
Luznar Simon
26.01.80
14
Mahnič Gašper (K)
25.03.86
15
Kleva David
06.08.88
17
Ćatić Alen
14.06.87
20
Stojanović Nikola
15.03.94
33
Jakovljević Nemanja
20.01.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Mazi Tadej
02.01.78
8
Penko Andrej
15.08.82
14
Brezovnik Jure
23.11.95
16
Frank Marko
20.05.94
17
Glažar Luka
23.05.99
Trener
Berginc Joško
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Dulić Anis
17.02.87
13
Maletić Željko
13.09.93
18
Viler Rok
29.11.93
22
Grižon Jernej
16.09.91
Trener
Patarič Ivan
STRELCI
Košana
1 : 0     19 - Brezovnik Gašper (28')
2 : 0     11 - Vidmar Klemen (34')
3 : 0     7 - Gombač Tadej (48')
Korte Avtoplus
3 : 1     33 - Jakovljević Nemanja (51')
OPOMINJANI
Košana
19 - Brezovnik Gašper (43')
9 - Brožič Vid (55')
2 - Penko Edvard (90')
Korte Avtoplus
11 - Luznar Simon (27')
14 - Mahnič Gašper (90')
IZKLJUČENI
20 - Stojanović Nikola (90')
MENJAVE
Košana
Minuta
Igralec
66'
3 - Mazi Tadej
66'
9 - Brožič Vid
81'
16 - Frank Marko
81'
10 - Fidelj Matic
85'
14 - Brezovnik Jure
85'
11 - Vidmar Klemen
91'
17 - Glažar Luka
91'
2 - Penko Edvard
Korte Avtoplus
Minuta
Igralec
46'
8 - Dulić Anis
46'
2 - Jankovič Miha
46'
18 - Viler Rok
46'
3 - Hodžić Amir
65'
13 - Maletić Željko
65'
11 - Luznar Simon
69'
22 - Grižon Jernej
69'
17 - Ćatić Alen

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0