Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 6.krog 07.10.17
TEKMA: Postojna - Plama Podgrad 2 : 4 (1 : 1)
Jadran Krvavi potok - Igrišče Jadran, Krvavi Potok Gledalcev: 30
Glavni sodnik Pirjevec Andrej
1. pomočnik: Grbić Radovan
2. pomočnik: Pištolac Elvis
Delegat: Koren Stojan
POSTAVI
Postojna
Priimek in ime
Rojen
1
Plavotič Matej (V)
06.12.98
3
Milaković Dejan (K)
28.11.88
7
Uzeiri Fisnik
26.04.96
13
Moravac Dejan
07.09.85
15
Marić Dean
16.01.92
17
Valenčič Miha
28.08.00
19
Španić Damir
10.02.88
20
Ibrišimović Adis
27.08.93
22
Petković Goran
05.09.98
24
Španić Dušan
21.05.95
28
Ferjančič Miha
30.04.96
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
2
Vrh Tine
02.10.92
4
Božič Deni
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
8
Kirn Matej
01.04.95
10
Tomažič Tadej
16.02.87
13
Miklavčič Vid
06.06.97
14
Silić Alen
05.09.91
19
Rebec Gašper
02.04.97
20
Jagodnik Mitja (K)
17.06.78
23
Mahne Jure
20.11.89
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Karadžić Ammar
24.12.97
12
Mršić Dejan (V)
12.04.82
18
Ćuran Jasmin
20.11.90
21
Bećirović Husein
12.10.92
23
Janežič Amedej
07.04.88
Trener
Moravac Veljko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Šavron David
10.09.94
9
Đurić Igor
07.08.92
11
Škrlj Tim
25.01.97
21
Majdanac Adis
27.04.85
22
Grahor Matej
14.12.85
24
Ujčič Matjaž
11.04.89
Trener
STRELCI
Postojna
1 : 1     13 - Moravac Dejan (45')
2 : 2     24 - Španić Dušan (64')
Plama Podgrad
0 : 1     23 - Mahne Jure (29')
1 : 2     5 - Marinac Igor (53')
2 : 3     23 - Mahne Jure (86')
2 : 4     24 - Ujčič Matjaž (88')
OPOMINJANI
Postojna
15 - Marić Dean (17')
3 - Milaković Dejan (48')
23 - Janežič Amedej (52')
18 - Ćuran Jasmin (83')
Plama Podgrad
20 - Jagodnik Mitja (60')
13 - Miklavčič Vid (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Postojna
Minuta
Igralec
46'
23 - Janežič Amedej
46'
15 - Marić Dean
56'
18 - Ćuran Jasmin
56'
22 - Petković Goran
81'
11 - Karadžić Ammar
81'
28 - Ferjančič Miha
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
61'
9 - Đurić Igor
61'
19 - Rebec Gašper
81'
24 - Ujčič Matjaž
81'
20 - Jagodnik Mitja

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0