Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 5.krog 01.10.17
TEKMA: Koper B - Korte Avtoplus 2 : 0 (1 : 0)
Koper - ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 100
Glavni sodnik Poberaj Jakob
1. pomočnik: Božič Alen
2. pomočnik: Rudolf Matjaž
Delegat: Labor Dario
POSTAVI
Koper B
Priimek in ime
Rojen
5
Šantić Andrej
11.10.73
6
Cvek Kristjan
12.10.99
7
Žitko Jure
13.05.00
8
Opara Žiga
16.03.98
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
14
Ramić Amel
21.03.87
23
Tomić Željko
21.12.85
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Korte Avtoplus
Priimek in ime
Rojen
1
Romanešen Gregor (V)
22.08.89
3
Jačimović Sebastijan
18.01.88
4
Pucer Aleš
17.12.82
5
Sajinčič Miha
28.10.96
6
Lizalović Adis
19.03.92
8
Dulić Anis
17.02.87
9
Pirc Boštjan
04.12.74
11
Luznar Simon
26.01.80
17
Mahnič Gašper (K)
25.03.86
20
Stojanović Nikola
15.03.94
33
Jakovljević Nemanja
20.01.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
10
Jerman Jan
03.02.00
11
Tepeš Matic
21.07.94
15
Radovanović Blažo
27.06.00
17
Popovič Nik
17.04.00
25
Androšević Oliver Stjepan
30.01.99
29
Čaušević Aron
03.03.95
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
Trener
Zulič Samir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Jankovič Miha
23.01.81
13
Ćatić Alen
14.06.87
15
Kleva David
06.08.88
16
Malikovič Niki
06.02.80
18
Viler Rok
29.11.93
22
Grižon Jernej
16.09.91
27
Davidović David
23.10.89
Trener
Patarič Ivan
STRELCI
Koper B
1 : 0     45 - Stojadinović Milojica (7')
2 : 0     14 - Ramić Amel (73')
Korte Avtoplus
OPOMINJANI
Koper B
5 - Šantić Andrej (26')
14 - Ramić Amel (57')
Korte Avtoplus
17 - Mahnič Gašper (35')
13 - Ćatić Alen (75')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Koper B
Minuta
Igralec
70'
17 - Popovič Nik
70'
45 - Stojadinović Milojica
74'
25 - Androšević Oliver Stjepan
74'
14 - Ramić Amel
76'
15 - Radovanović Blažo
76'
8 - Opara Žiga
82'
31 - Pernat Mario
82'
40 - Nenezić Igor
84'
29 - Čaušević Aron
84'
9 - Plazonja Stjepan
Korte Avtoplus
Minuta
Igralec
46'
16 - Malikovič Niki
46'
33 - Jakovljević Nemanja
64'
22 - Grižon Jernej
64'
11 - Luznar Simon
67'
13 - Ćatić Alen
67'
4 - Pucer Aleš
70'
2 - Jankovič Miha
70'
16 - Malikovič Niki
73'
18 - Viler Rok
73'
6 - Lizalović Adis

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0