Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 5.krog 01.10.17
TEKMA: Plama Podgrad - Rakek 7 : 0 (2 : 0)
Jadran Krvavi potok - Igrišče Jadran, Krvavi Potok Gledalcev: 30
Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
1. pomočnik: Čeligoj Jernej
2. pomočnik: Smajila Andrej
Delegat: Prelc Rok
POSTAVI
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
2
Vrh Tine
02.10.92
3
Šavron David
10.09.94
4
Božič Deni
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
9
Đurić Igor
07.08.92
10
Kirn Matej
01.04.95
16
Mahne Jure
20.11.89
19
Tomažič Tadej
16.02.87
20
Jagodnik Mitja (K)
17.06.78
22
Meš Dragan
22.11.82
Rakek
Priimek in ime
Rojen
1
Sever Gregor (V)
29.04.94
2
Mulec Nejc
24.05.95
3
Bešić Alen
24.09.94
4
Steržaj Jaka (K)
23.06.86
5
Dajčman Danilo
22.01.78
7
Opeka Vito
21.06.92
9
Malić Vojislav
10.12.92
10
Ždralić Mirhad
23.11.93
11
Sever Blaž
29.04.94
16
Ridjič Armin
16.04.90
17
Alidžanović Danijel
06.10.90
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Baša Martin
11.06.93
11
Škrlj Tim
25.01.97
14
Silić Alen
05.09.91
17
Rebec Gašper
02.04.97
23
Majdanac Adis
27.04.85
24
Ujčič Matjaž
11.04.89
Trener
Počkaj Damjan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Ivančič Anže
17.06.92
15
Čeganjac Ivan
19.10.86
Trener
Udovič Jože
STRELCI
Plama Podgrad
1 : 0     22 - Meš Dragan (26')
2 : 0     20 - Jagodnik Mitja (42')
3 : 0     22 - Meš Dragan (50')
4 : 0     16 - Mahne Jure (57')
5 : 0     19 - Tomažič Tadej (62')
6 : 0     4 - Božič Deni (82')11m
7 : 0     22 - Meš Dragan (87')
Rakek
OPOMINJANI
Plama Podgrad
Rakek
17 - Alidžanović Danijel (47')
3 - Bešić Alen (88')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
57'
14 - Silić Alen
57'
5 - Marinac Igor
57'
23 - Majdanac Adis
57'
3 - Šavron David
59'
17 - Rebec Gašper
59'
9 - Đurić Igor
69'
6 - Baša Martin
69'
10 - Kirn Matej
69'
24 - Ujčič Matjaž
69'
20 - Jagodnik Mitja
Rakek
Minuta
Igralec
55'
14 - Ivančič Anže
55'
17 - Alidžanović Danijel
71'
15 - Čeganjac Ivan
71'
16 - Ridjič Armin

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0