Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 4.krog 23.09.17
TEKMA: Košana - Koper B 0 : 2 (0 : 0)
Košana - Igrišče na Vidmu, Dolnja Košana Gledalcev: 50
Glavni sodnik Hajdić Osman
1. pomočnik: Rudolf Matjaž
2. pomočnik: Kurinčič Marko
Delegat: Labor Dario
POSTAVI
Košana
Priimek in ime
Rojen
1
Zadnik Matej (V)
04.03.93
2
Penko Edvard
28.01.81
3
Mazi Tadej
02.01.78
4
Kovačič Primož
30.03.94
5
Gorup Nik
20.08.98
7
Gombač Tadej (K)
22.09.92
8
Penko Andrej
15.08.82
10
Fidelj Matic
19.09.99
15
Morel Žan
03.01.99
18
Papež Aljaž
15.07.99
19
Brezovnik Gašper
19.06.94
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
19
Cvek Kristjan
12.10.99
21
Angov Dejan
21.12.97
22
Rnjak Vladimir
07.02.99
30
Plazonja Stjepan
02.01.98
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
52
Makiadi Fabrice
10.06.87
55
Maslić Aleksander
08.11.97
94
Žitko Jure
13.05.00
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Brožič Vid
10.05.99
11
Vidmar Klemen
17.11.94
14
Brezovnik Jure
23.11.95
16
Frank Marko
20.05.94
17
Glažar Luka
23.05.99
Trener
Berginc Joško
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Androšević Oliver Stjepan
30.01.99
16
Šantić Andrej
11.10.73
17
Popovič Nik
17.04.00
28
Ramić Amel
21.03.87
29
Čaušević Aron
03.03.95
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
88
Tepeš Matic
21.07.94
Trener
Zulič Samir
STRELCI
Košana
Koper B
0 : 1     17 - Popovič Nik (73')
0 : 2     30 - Plazonja Stjepan (81')
OPOMINJANI
Košana
10 - Fidelj Matic (36')
Koper B
3 - Pirjevec Matej (52')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Košana
Minuta
Igralec
46'
9 - Brožič Vid
46'
10 - Fidelj Matic
78'
11 - Vidmar Klemen
78'
8 - Penko Andrej
83'
16 - Frank Marko
83'
18 - Papež Aljaž
86'
14 - Brezovnik Jure
86'
19 - Brezovnik Gašper
Koper B
Minuta
Igralec
50'
6 - Androšević Oliver Stjepan
50'
45 - Stojadinović Milojica
50'
28 - Ramić Amel
50'
52 - Makiadi Fabrice
67'
17 - Popovič Nik
67'
19 - Cvek Kristjan
83'
16 - Šantić Andrej
83'
55 - Maslić Aleksander
83'
29 - Čaušević Aron
83'
94 - Žitko Jure

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0