Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 2.krog 21.09.17
TEKMA: Postojna - Cerknica 3 : 2 (2 : 1)
Ilirska Bistrica - Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica Gledalcev: 20
Glavni sodnik Rustja Matej
1. pomočnik: Štokelj Primož
2. pomočnik: Velikonja Ivan
Delegat: Fatur Branko
POSTAVI
Postojna
Priimek in ime
Rojen
1
Plavotič Matej (V)
06.12.98
2
Španić Dušan
21.05.95
3
Milaković Dejan
28.11.88
6
Ćuran Jasmin
20.11.90
7
Karadžić Ammar
24.12.97
8
Sivčevič Denis (K)
03.06.92
17
Valenčič Miha
28.08.00
18
Uzeiri Fisnik
26.04.96
20
Tiselj Peter
22.09.96
21
Ferjančič Miha
30.04.96
22
Španić Damir
10.02.88
Cerknica
Priimek in ime
Rojen
2
Lovko Jernej
21.02.98
4
Žnidaršič Rok (K)
16.02.90
7
Šivec Sandi
24.10.91
8
Komidar Nejc
27.03.93
10
Bečaj Miha
15.03.89
11
Turšič Urban
14.05.88
12
Kužnik Aljaž (V)
08.11.96
17
Mikuž Gašper
04.09.98
18
Vrenko Peter
05.12.83
20
Lah Robert
16.11.96
22
Kranjec Anže
17.09.92
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Mehić Nermin
24.11.91
13
Moravac Damjan
21.05.87
15
Dedić Jasmin
12.01.00
19
Prošić Elmin
03.10.96
23
Janežič Amedej
07.04.88
24
Zamlič Čehič Matic
18.02.99
Trener
Moravac Veljko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Lah Gorazd
18.10.94
3
Opeka Jernej
03.09.89
5
Praznik Mark
15.01.96
14
Kranjec Nejc
05.04.91
16
Šajn Juš
05.08.98
Trener
Palčič Ludvik
STRELCI
Postojna
1 : 0     2 - Španić Dušan (22')
2 : 0     3 - Milaković Dejan (30')
3 : 1     13 - Moravac Damjan (78')
Cerknica
2 : 1     11 - Turšič Urban (44')
3 : 2     11 - Turšič Urban (87')
OPOMINJANI
Postojna
15 - Dedić Jasmin (74')
Cerknica
17 - Mikuž Gašper (24')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Postojna
Minuta
Igralec
57'
15 - Dedić Jasmin
57'
7 - Karadžić Ammar
75'
13 - Moravac Damjan
75'
2 - Španić Dušan
89'
24 - Zamlič Čehič Matic
89'
17 - Valenčič Miha
Cerknica
Minuta
Igralec
71'
14 - Kranjec Nejc
71'
7 - Šivec Sandi
80'
3 - Opeka Jernej
80'
18 - Vrenko Peter
84'
16 - Šajn Juš
84'
20 - Lah Robert

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0