Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 3.krog 17.09.17
TEKMA: Komen - Korte Avtoplus 1 : 2 (0 : 1)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 120
Glavni sodnik Poberaj Jakob
1. pomočnik: Rudolf Matjaž
2. pomočnik: Kavčič Andraž
Delegat: Horvat Tomaž
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
2
Colja Jure
30.08.84
4
Luin Jure
18.12.93
5
Abram Miha (K)
17.05.86
6
Žigon Gregor
16.02.89
7
Umek Klemen
15.01.96
8
Grmek Matej
13.12.88
9
Adamič Primož
12.07.82
10
Volčič Niko
23.10.88
11
Colja Jan
29.08.91
15
Ličen Anej
07.07.82
21
Trampuž Kris (V)
03.02.98
Korte Avtoplus
Priimek in ime
Rojen
1
Romanešen Gregor (V)
22.08.89
2
Jankovič Miha
23.01.81
3
Jačimović Sebastijan
18.01.88
5
Sajinčič Miha
28.10.96
6
Lizalović Adis
19.03.92
8
Dulić Anis
17.02.87
9
Pirc Boštjan
04.12.74
11
Luznar Simon
26.01.80
17
Mahnič Gašper (K)
25.03.86
20
Stojanović Nikola
15.03.94
33
Jakovljević Nemanja
20.01.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Kavčič Rok
21.02.97
14
Gregorič Kristjan
03.03.81
16
Ferfolja Matej
22.11.81
17
Rončel Andraž
04.12.92
18
Fabiani Tine
24.05.00
Trener
Žorž Pavel
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Ilić Aleksandar
28.07.84
13
Ćatić Alen
14.06.87
16
Malikovič Niki
06.02.80
22
Grižon Jernej
16.09.91
Trener
Patarič Ivan
STRELCI
Komen
1 : 2     15 - Ličen Anej (82')
Korte Avtoplus
0 : 1     9 - Pirc Boštjan (5')
0 : 2     4 - Ilić Aleksandar (68')
OPOMINJANI
Komen
4 - Luin Jure (4')
8 - Grmek Matej (31')
15 - Ličen Anej (60')
14 - Gregorič Kristjan (90')
Korte Avtoplus
8 - Dulić Anis (12')
9 - Pirc Boštjan (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
63'
14 - Gregorič Kristjan
63'
11 - Colja Jan
75'
16 - Ferfolja Matej
75'
4 - Luin Jure
75'
17 - Rončel Andraž
75'
10 - Volčič Niko
80'
18 - Fabiani Tine
80'
8 - Grmek Matej
Korte Avtoplus
Minuta
Igralec
46'
13 - Ćatić Alen
46'
3 - Jačimović Sebastijan
46'
16 - Malikovič Niki
46'
33 - Jakovljević Nemanja
59'
4 - Ilić Aleksandar
59'
8 - Dulić Anis
65'
22 - Grižon Jernej
65'
11 - Luznar Simon

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0