Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 3.krog 16.09.17
TEKMA: Renče - Postojna 1 : 2 (1 : 1)
Renče - Igrišče Renče Gledalcev: 30
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Kurinčič Marko
2. pomočnik: Krapež Andraž
Delegat: Jelen Nejc
POSTAVI
Renče
Priimek in ime
Rojen
1
Bizjak Marko (V)
12.06.95
2
Rener Timotej
26.05.98
3
Ožbot Jan
19.09.86
4
Turel Ivo (K)
18.11.82
5
Pirih Rožle
30.04.88
6
Persič Tilen
13.02.89
7
Ličen Erik
04.06.85
8
Prinčič Andraž
02.02.97
9
Kocina Patrik
16.06.97
10
Gligorević Igor
02.01.85
20
Kerševan Silver
28.07.88
Postojna
Priimek in ime
Rojen
1
Plavotič Matej (V)
06.12.98
3
Milaković Dejan
28.11.88
5
Španić Damir
10.02.88
6
Ćuran Jasmin
20.11.90
8
Sivčevič Denis (K)
03.06.92
15
Uzeiri Fisnik
26.04.96
20
Ibrišimović Adis
27.08.93
22
Moravac Dejan
07.09.85
23
Tiselj Peter
22.09.96
27
Španić Dušan
21.05.95
28
Ferjančič Miha
30.04.96
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Šuligoj Alan (V)
05.01.89
13
Sosolič Mojmir
09.02.75
14
Kerševan Goran
05.09.90
15
Mozetič Vasja
06.06.97
16
Corrata Dimitrij
05.04.98
Trener
Jogan Mitja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
11
Moravac Damjan
21.05.87
12
Mršić Dejan
12.04.82
14
Marić Dean
16.01.92
18
Prošić Elmin
03.10.96
21
Karadžić Ammar
24.12.97
Trener
Moravac Veljko
STRELCI
Renče
1 : 1     20 - Kerševan Silver (18')
Postojna
0 : 1     27 - Španić Dušan (2')
1 : 2     15 - Uzeiri Fisnik (57')
OPOMINJANI
Renče
3 - Ožbot Jan (86')
Postojna
15 - Uzeiri Fisnik (31')
22 - Moravac Dejan (41')
6 - Ćuran Jasmin (61')
12 - Mršić Dejan (86')
IZKLJUČENI
22 - Moravac Dejan (87')
MENJAVE
Renče
Minuta
Igralec
69'
14 - Kerševan Goran
69'
20 - Kerševan Silver
75'
15 - Mozetič Vasja
75'
10 - Gligorević Igor
77'
16 - Corrata Dimitrij
77'
2 - Rener Timotej
87'
12 - Šuligoj Alan
87'
9 - Kocina Patrik
Postojna
Minuta
Igralec
46'
18 - Prošić Elmin
46'
20 - Ibrišimović Adis
73'
14 - Marić Dean
73'
27 - Španić Dušan
85'
11 - Moravac Damjan
85'
5 - Španić Damir
87'
21 - Karadžić Ammar
87'
23 - Tiselj Peter

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0