Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 1.krog 03.09.17
TEKMA: Komen - Plama Podgrad 3 : 4 (2 : 3)
Komen - Igrišče Grofovska, Komen Gledalcev: 110
Glavni sodnik Poberaj Jakob
1. pomočnik: Rustja Matej
2. pomočnik: Kavčič Andraž
Delegat: Mozetič Matjaž
POSTAVI
Komen
Priimek in ime
Rojen
2
Colja Jure
30.08.84
3
Kavčič Rok
21.02.97
4
Luin Jure
18.12.93
5
Abram Miha (K)
17.05.86
6
Volčič Niko
23.10.88
7
Umek Klemen
15.01.96
8
Grmek Matjaž
18.09.87
9
Adamič Primož
12.07.82
10
Umek Rok
29.10.87
11
Colja Jan
29.08.91
21
Trampuž Kris (V)
03.02.98
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
4
Božič Deni (K)
04.12.92
5
Marinac Igor
31.07.85
6
Vrh Tine
02.10.92
7
Mezgec Klemen
24.02.96
8
Kirn Matej
01.04.95
10
Tomažič Tadej
16.02.87
11
Škrlj Tim
25.01.97
14
Mahne Jure
20.11.89
15
Miklavčič Vid
06.06.97
22
Meš Dragan
22.11.82
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Kajtna Andraž (V)
24.06.92
13
Ferfolja Matej
22.11.81
14
Grmek Matej
13.12.88
15
Ličen Anej
07.07.82
16
Fabiani Tine
24.05.00
17
Čuk Tadej
10.01.85
18
Rončel Andraž
04.12.92
Trener
Žorž Pavel
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Šavron David
10.09.94
17
Rebec Gašper
02.04.97
19
Silić Alen
05.09.91
20
Jagodnik Mitja
17.06.78
24
Ujčič Matjaž
11.04.89
Trener
Počkaj Damjan
STRELCI
Komen
0 : 2     2 - Colja Jure (13')AG
1 : 3     10 - Umek Rok (39')
2 : 3     11 - Colja Jan (43')
3 : 3     5 - Abram Miha (51')11m
Plama Podgrad
0 : 1     14 - Mahne Jure (11')
0 : 3     15 - Miklavčič Vid (31')
3 : 4     20 - Jagodnik Mitja (66')
OPOMINJANI
Komen
5 - Abram Miha (30')
10 - Umek Rok (82')
Plama Podgrad
6 - Vrh Tine (40')
15 - Miklavčič Vid (91')
IZKLJUČENI
6 - Vrh Tine (51')
MENJAVE
Komen
Minuta
Igralec
46'
15 - Ličen Anej
46'
9 - Adamič Primož
46'
14 - Grmek Matej
46'
8 - Grmek Matjaž
70'
13 - Ferfolja Matej
70'
7 - Umek Klemen
75'
18 - Rončel Andraž
75'
6 - Volčič Niko
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
30'
17 - Rebec Gašper
30'
7 - Mezgec Klemen
65'
20 - Jagodnik Mitja
65'
8 - Kirn Matej
82'
19 - Silić Alen
82'
17 - Rebec Gašper

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0