Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 1.krog 03.09.17
TEKMA: Cerknica - Rakek 3 : 0 (0 : 0)
Cerknica - Igrišče Koleno Cerknica Gledalcev: 110
Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
1. pomočnik: Smajila Nenad
2. pomočnik: Smajila Andrej
Delegat: Stepančič Zdenko
POSTAVI
Cerknica
Priimek in ime
Rojen
2
Lovko Jernej
21.02.98
4
Žnidaršič Rok (K)
16.02.90
7
Šivec Sandi
24.10.91
8
Komidar Nejc
27.03.93
9
Palamar Emil
11.12.85
10
Bečaj Miha
15.03.89
11
Turšič Urban
14.05.88
12
Kužnik Aljaž (V)
08.11.96
18
Vrenko Peter
05.12.83
20
Lah Robert
16.11.96
22
Kranjec Anže
17.09.92
Rakek
Priimek in ime
Rojen
2
Der Vladimir
31.05.82
3
Bešić Alen
24.09.94
4
Steržaj Jaka (K)
23.06.86
5
Ivančič Anže
17.06.92
6
Kovač Marko
29.06.85
8
Čeganjac Bojan
20.09.89
9
Alidžanović Danijel
06.10.90
10
Lukman Patrik
01.06.96
11
Sever Blaž
29.04.94
12
Sever Gregor (V)
29.04.94
17
Opeka Vito
21.06.92
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Lah Gorazd (V)
18.10.94
3
Opeka Jernej
03.09.89
5
Praznik Mark
15.01.96
14
Kranjec Nejc
05.04.91
17
Mikuž Gašper
04.09.98
19
Markovič Jan
28.02.94
Trener
Palčič Ludvik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Ridjič Armin
16.04.90
14
Braniselj Jure
16.12.83
15
Dajčman Danilo
22.01.78
16
Derenčin Matej
01.06.94
Trener
Udovič Jože
STRELCI
Cerknica
1 : 0     22 - Kranjec Anže (56')
2 : 0     10 - Bečaj Miha (65')
3 : 0     20 - Lah Robert (73')
Rakek
OPOMINJANI
Cerknica
22 - Kranjec Anže (33')
20 - Lah Robert (65')
Rakek
8 - Čeganjac Bojan (18')
3 - Bešić Alen (38')
9 - Alidžanović Danijel (50')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Cerknica
Minuta
Igralec
65'
17 - Mikuž Gašper
65'
7 - Šivec Sandi
66'
5 - Praznik Mark
66'
2 - Lovko Jernej
75'
14 - Kranjec Nejc
75'
20 - Lah Robert
78'
19 - Markovič Jan
78'
11 - Turšič Urban
81'
3 - Opeka Jernej
81'
22 - Kranjec Anže
Rakek
Minuta
Igralec
61'
13 - Ridjič Armin
61'
6 - Kovač Marko
75'
15 - Dajčman Danilo
75'
11 - Sever Blaž
85'
16 - Derenčin Matej
85'
10 - Lukman Patrik

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
7.krog 14.10.17
Koper B : Postojna 11 : 0
Nš Ankaran : Košana 2 : 0
Plama Podgrad : Cerknica 1 : 0
Komen : Renče 0 : 1
Korte Avtoplus : Rakek 0 : 0